Fener'in en büyük hatası neydi?

2-0 önde olduğu maçı son anlarda yediği gollerle 3-2 kaybeden fenerbahçenin en büyük hatası neydi size göre ?Bu arada Aykut'u geri isteyenlerin gerçekten fenerli olduğuna inanmıyorum 2 sene şampiyonluğu kaçırmak bir yana Alex'in gitmesine neden oldu o adam ve Alex ki Fenerin gelmiş geçmiş en mükemmel oyuncularından bitanesi .

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin en büyük hatası kibirdi, rakibini küçük görmeseydi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aziz Yıldırım son yıllarda camiayı egolarının kurbanı haline getirmiştir.. bana göre miadı tamamdır başkan giderse herşey çözülür.. yaptıklarıda unutulmaz büyük başkandır ama tamamdır artık..

1|1
    0|0
  • 2-0 dan sonra Arsenal maçı düşünülerek oyuna gerekli müdahale edilmeliydi.en azından top çevirerek bile maçı kaybetmezlerdi

1|0
    1|0
  • Alper'in oyundan çıkarılması. Baroni'nin ilk 11'de olması. Gücü olmayan Salih'in oyuna alınması...

Gökhan Gönül iyileşince o çocuklarına evlatları gibi bakmalılar. Topuzla filan ilk 3'e zor girerler. Hasan Ali ayrı bir dert. Sözde Galatasaray istedi diye haber yapıyorlardı GS napsın onu...

2|0
    0|0
  • Arsenal öyle böyle koymıcak asadhasd

1|0
    0|0
  • 2-0 dan sonra geriye yaslandı

1|0
    0|0
  • oha nasıl kaybetti nan maçı.s daha yeni duyuyorum daha tv yi açtığımda 2 0 yeniyordu.s

Geçmiş olsun bence temel sebep henüz oturmayan sistemdir zamana ihtiyacı var takımın, sastim kaldım hiç beklemiyordum bu sonucu

1|0
    0|0
    • valla 10 dkda oldu her şey :D.

• tahmin edebiliyorum, bu gidişle volkan semihın tahtını boş bırakmaz:)) adamlar süper lige çıkmış o hırs ezer geçer her türlü:))

• hahaha çok iyiydi :D.

• Ersun Yanal

1|0
    0|0
  • sow-emenike'nin bir arada oynaması bence takım savunmasını bozdu.ikiside kosmuyor ve geriye gelmiyor..

1|0
    0|0
  • ikinci yarı tüm takımın birlikte yürüyüş yapması.

1|0
    0|0
  • sezon başı olur. oyuncular hazır değil.

1|0
    0|0
  • buraya da Alex'i sokmuşsunuz ya bravo :)

1|0
    0|0
    • ya kusura bakma twitter da o kadar gördüm ki Aykut geri dönsün diyenleri ben Galatasaraylı olmama rağmen üzüldüm yanii şikayetimi dile getirmekti amacım kötü bir niyetim yoktu :). teşekkürler yorumun için

• rica ederim :) ben de Aykut Hoca'yı seviyorum, geri dönsün isterim ve Galatasaray ile ilgili sorular yorumlar açmıyorum. bu şekilde yakinen takip etmediğim kulüpler ile ilgili konular açmamakta fayda var. zira Fenerbahçeli gibi yaptığınız yorum doğru değil. meesela Burak Yılmaz ve terim arasındaki sorunu buraya açmam, olayı bilmiyorum ve Galatasaraylı arkadaşları kımak istemem. herkesin bu hassasiyette olması gerekir.

• peki özür dilerim :)

• oyuncu değişikliği.

1|0
    0|0
  • alper i almaktı baroni neden sahada kaldı anlamıyorum

yalnız sande alexe taktın. 37 yaşına gelmiş adam sezon sonu zaten bırakacaktı. bu arada baban yaşında adama ismiyle hitap edemezsin. sen yokken o adam kraldı. çağlayanda biber gazı yedim o kadar iddianame okudum evet Fenerbahçeli değilim biraz saygınız olsa içim yanmaz!

1|0
    0|0
    • alper yoruldu.dolayısıyla cıkmak zorunda kaldı.

• abi tamamda baroni maç boyu ne yaptı?

• yani alper i alsa bile hazır olmayan salihi ve ilginç adam baroninin yerine koymamalıydı

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...