LÜTFEN CEVAP YAZIN:((

benim amcamın oğlunun düğünü vardı sevgilimde geldi sevglm bizm bir arka mahallede oturuyo. bir tne komşu kadın -onlarında komşusu- bana dediki sen kimi seviyosun semihi dedim oda iyi tanı 6 aydır kira veremiyolar kaçıcak yer arıyolar dedi bn şok oldm tbi yanstmdm benimkine . önceki yerdende kavgalı çıkmışlar . başımda çok fena bir ağrı var siz olsaydnz ne yapardnz.

Güncellemeler:
tabikide onu parası içn sevmedm ama şöyle bişey var annesi komşulara demişki kızın evi yeri varmış bu ne demek arkadaşlar ben buna darıldım.
bu arada annesinin arkmdann konuştuğunuda annemden duydumm annem belki soğumam içn yalan attı hiç bilmiorum
svglmle knştk haallettk biz bir o evde bir sne dha klalmda görsnler taşncktk vzgçtm dyo :D

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılmalısın o aileden hayır gelmez.

0|0
    0|0
    • sırf para içn ayrılırsan zengin ailede ağzna edilmsi gbi bir durumda vr bde blmiorm nkdr doğru

• benim babamn maaşı her türlü karşılıyo merak etme ben öyle bişey olsa seni evime davet etmem biz rezl durumda olurdk dedi ayrıca o evdende taşnmyorz bir sne dha kalalmda görsnler bakalm dedi

• Iyi o zaman

Erkekler Ne Diyor 9

• Vay anassıını asdsal

0|0
    1|0
  • tamam yaw ne güncelleyipduruyon allah allah :D

0|0
    0|0
    • kafamda bir ağrı içmde bir sıkıntı amaç kendmi güncellemek ama olmaynca oraya yansıyo

• hemen semihe kirayı ödemesini söyle.

0|0
    0|0
  • Onunla evlenip de aynı yaşam şartları uymayacaksa bir dakika bile uzatmana gerek var mı?

0|0
    0|0
    • benim param iyi olucak oda para kazanıcakta askerlk btmesni beklio . kadın yalan attı ya da blmiorm ya

• Adam akıllı araştır, ona göre hareket et. Hayatını derinden etkileyecek bir durum.

• ahhaahahhaah

0|0
    1|0
    • ne gülüon kfrettircen şmdi

• Ayıp be sana onu parası için mi sevdin..

0|0
    0|0
    • tbikide hayırr . o kadınla konuşmuyorum. ama annesi demişki komşulara kızın evi yeri varmış bu ne demek

• kıramam onu böyle bişey içn darılr sen olsan kırılmazmıydn

• Yani orası öyle ama sende boşver gitsin ozman mutluluğuna bak kaptırma kendını

• bence iyi düşün üzülme sonra

0|0
    0|0
    • çok iyi davranıyo çokta seviorz birbirimzi gözümn içine bakıyo anlycğn. ALLAH onu benden ayırmasn. parası olanıda gördk dövmeye kalkan adamlar var parasıyla ezmeye çalışan ama bu kaçıcak yer arıyo olayı başım çatlyo

• kirasını öderdim nazlı yarin önümüz kış sokakta mı kalsınlar

0|0
    0|0
    • vlla bz hertürlü yere gittik gezdk blmiorm bn bu zmna kdr hiç öyle bir durum sezmedm beylikdüzüne taşncaklarmş

• ev kirasını senle yemiş demek ki, bir de fakir sevgili ya uğraşılmaz da

• bz kaç aydır görüşmüorz habern var mıaskerdeydi.

• sana bunu söyleyen komşunun evinin parkelerini döşeyen ustaya maaş veren patronun karısının alışveriş yaptığı manavın...

0|0
    0|0
    • güldürdün teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 4

• lütfen linki inceleyin ve uygularsanız ne mutlu din kardeşlerim link

0|0
    0|0
  • Öyle erkekten ve ailesinden hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • parası yoktur çocuğun :D derdim niye ödemiyosun kirayı şakayla karışık tabi :D çok da umursamam açıkçası :D

0|0
    0|0
    • diyemem onu okdr seviormki bugn kalbi kırılmasn dye çaktırmamaya dkkat ettim

• ee o zaman neyin kafasını yaşıyorsun kzıım :D boşver ya ödememişse ödememiş :D vardır bir sebebi :D

• ailesiyle alklı bir durumda aynı zmnda bu önemli bnce

• çok mu önemli para.

0|1
    0|0
    • benim içn para önemli değil ben ona takılmadm ztn. ama bu kirayı vermeyip kaçma olayı sence ayıp bir durum değilmi

• 6 ay dyo az bir süre diilki of kfm çk krışk

• benim de...

Yükleniyor...