Geçmişte kin tutup, bu hırsla başarıya ulaştığınız oldu mu?

Geçmişte kin tutup, bu hırsla başarıya ulaştığınız oldu mu? Sonraki zafer duygusunu yaşadınız mı, o geçmişteki insanlara yukarıdan bakma duygusunu?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet malesef.Huzur vereceğini sanmıştım ama şimdi sadece onlar için üzülüyorum ve hatta acıyorum.Bu merhamet duygusundan bir türlü arınamıyorum

1|0
    0|0
    • bence umursama, onlar da zamanında merhamet duyabilirlerdi ama yapmadılar. şimdi sen de yapmamalısın.

• çok teşekkür ederim, mesajların iyi geldi gerçekten. senin de öyle. :)

• Ne mutlu biraz sevindiysen :).Başarıcaksın.Bunu hissediyorum.Güzel geceler dilerim.

Erkekler Ne Diyor 7

• kin tutmuyorum kendime zararı oluyo çünkü hayatı tespih yapmışım sallıyorum:)

0|0
    0|0
  • Yok hayır asla

0|0
    0|0
  • kin tutamıyorum ya. Olayın sıcaklığı ile çok fazla kinci gibi oluyorum ama üzerinden zaman geçtikten sonra unutuyorum. belki de önemsememeye başlıyorum ..

0|0
    0|0
  • kin çok kötü bir duygu kin duygusu ile oluşacak başarının bir anlamı yok...

0|0
    0|0
  • olmadı öyle bir durumla karşılamadım ya siz

0|0
    0|0
  • 4. sınıfta şiir okuma yarışmasında :D 8.sınıfta yumurta taşıma yarışmasında olmuştu :D

0|0
    0|0
  • evet yaşadım i*neler nasıl bakıyorlar aşşadan anlatamam üstlerine işeyesi geliyor insanın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kin falan degilde hirs bazen ise yariyo :)) oldu bende oldu .simdide uzun sacli kizlara inat saclarimi uzatiyorum :D maskeler falan ,tum hirsimla asdxcfvg

1|0
    0|0
    • süpeeer :D

• çok az insana merhamet, diğerlerine ise nötr olunmalı. hırs olmalı, kin olmalı tabii. başarının yolu bence bu :D

• alakası yok ama sorularım kaldırılıyor ahlaksızlar cinsel içerikli herşeyi onaylıyor ama konu dine geline kaldırılıyor kardeşlerim lütfen linki inceleyinz link

1|0
    0|0
  • asla yukardan bakmadım ama tadını çıkardım..

1|0
    0|0
  • Kimseye kin tutmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...