(Beyler)Bugun neden hiç Rus kızı sorusu sorulmadı illa benmmi başınızda durmam gerekiyor soran arkadaslar :D ?

Ruz kızları hakkında ne düsünüyorsunuz bakın sakın su Türk kızlarını karıstırmayın karsılastırma filanda yapmayın saldıracak bahane bulamıcaklar sadece Rus kızı hakkında yorumlarınızı alalım beyler ?

• Beğeniyorum
    50% (3)80% (8)69% (11)Oy Ver
  • Beğenmiyorum
    50% (3)20% (2)31% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben bir kadınım ve ben A seçtim.Ben Rusyaya bir çok kere gittim.Evet orada güzel kadınlar gördüm ama ben dünyanın her yerinde güzel kadınlar ve erkekler görüyorum ve neden sitede Russian versus Turks soruları eskisi kadar sorulmuyor? Belki insanlar artık ayni şeyleri konuşmaktan yoruldular.Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Sen bu işte bir fenomensin (doğrukelime budur umarım)

0|0
    0|0
  • genelleme yapmak gerekirse fizik ve boylarına lafım yok ama yuzlerini abarttıgınızı dusunuyorum yuz hatları guzel olsa bile cogunun albenisi yok ve bunu bikac rus arkadası olan biri olarak soyluyorum

0|0
    0|0
    • Size göre yok erkeklere göre var

Soruya beyler yazdım ankete tıklayın gecin yorum yapıp ffikir yürütmeyin

• senin begenmene bisey diyen yok zaten saygı duyuyorum ama sende benim yorum yapip yapmamama karısamazsin.

• Soru benim diye hatırlıyorum dolasıyla bildirim geliyor istemediğim cevaplar yüzünden

ayrıca sadece beyler yazmıstım baslığı okuduysanız ?

• Rus kızları bu kadar konusulduklarini bilse, telif isterlerdi sizden.

0|0
    0|0
  • illa bir sey mi soylemek gerekiyor begenmiyorum degil ama cok cok da begenmiyorum yok mu

0|0
    0|0
  • Ben rus salatasını beğeniyorum.

0|1
    0|0
  • ben görmüştüm sanki hatırlıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...