Alt dudağımın iç kısımının alt taraflarındaki yara

Çok ağrıyo eksi bişi deyince çok acıyor yemek yiyemiyorum off napçam yardım edin

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Arko sür geçsin

0|0
    0|0
  • Aft olabilir. Geçici çözüm yerine doktora gidip muayene olmalısın. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • boğazlarını ağrıtmışsın acısı ağzına vurmuş ağzında aft çıkmış eczaneye gıt praldyn dıye bır merhem var oje gıbı onu sür yaranın üstune

0|0
    0|0
  • doktor doktor doktor senın ıcın en ıyısı doktor

0|0
    0|0
  • behçet hastalığı yaralara da aft deniyo beyaz pamuksu bir görünüm oluyor çoğu zaman stres kaynaklı vitamin eksikliği ya da ekmek kesiği sununda ortaya çıkıyor gargara ya da jel alman lazım sakın tuz basma daha çok ilerliyor

0|0
    0|0
  • ağız yaraları için annemlerin evde herzaman bir paket ekmek sodası bulunurdu,ekmek sodasını suyla bir gargara yap,akşama o yara yok :) valla bak.

0|0
    0|0
  • aynısı bendede var beyaz bir iltihap demi :D hergün dişlerini fırçala sprey al 2 güne geçer sprey kullanırsan sanırım vitaminsizlikten oluyo

0|0
    0|0
  • Pamukçuk diyorlar galiba , eczaneye uğra bir merhemi var onun bir gecede geçer . Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Aft denen bir hastalık.Git eczaneye ilacı var bir güne geçirir.

0|0
    0|0
  • bi vitamin ilacı var supradyn diye geçiriyo onu kullan yan etkisi yok

0|0
    0|0
  • tuz baz doktora git

0|0
    0|0
  • tuzu al ye bak ne oluyor

0|0
    0|0
  • geçen döner yemiştim ekmeği tost ekmeği gibi yapmış i*ne ağzım hep yara oldu 4 5 gün öylece kaldı başka tarafıyla yedim hep geçti sonra

0|0
    0|0
  • Karbonat dök

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• afttan bahsediyorsunuz sanırım bağışıklık sisteminizi zayıfladığı durumlarda olur genelde beslenmenize uykunuza vs dikkat etmelisiniz bulabilirseniz karadut çok iyi gelir reçeli de olur bana hep çok iyi geliyor

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ama marketler kapali karadut bulamam

• geçici çözüm karbonatla gargara yap, faydası olacaktır ama karadutu atlama, rica ederim..

• aynı şekilde bende de olmuştu mürekkep gibi bir ilaç vardı onu kullanınca ağzım dişlerim masmavi oluyordu. bir gün kullanıp okula gittim ağzımı açmamaya yemin etmiştim ama hoca tahtaya kalkıp konu anlatmamı isteyince herkes benimle dalga geçmişti.

0|0
    0|0
  • kara dut ye

0|1
    0|0
  • aft olmus..eczaneden krem al gecms olsun

0|0
    0|0
    • Saol xbayan sana bisi sorcam ben resim yuklicem ama cok buyuk diyor jpeg felan nasil yuklicez

• resim boyutu buyuk kırp kes bsyler yap.)

• adını bilmiyorum ama bir ilaç var oje fırçası gibi bişey var kapağında onu sürüyosun yatarken bir de yoğun merhem gibi bişey var onu da üstüne sürünce akşamdan sabaha geçiyor

0|0
    0|0
  • Öperim seni.<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...