Amaç nedir ben çözemedim?

Bir Beşiktaşlı olarak bundan rahatsızım.Hep kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkasına yapmayın der dururuz. Takımlar oturmamış ligin ilk haftası kimse hazır değil yarın ne olacağını bilmeden bir maç yenildiler diye neden bir anda 10 tane soru çıkar fenerbahçenin yenilgisiyle sevinirler? Yarın bizim takımımız yenilince böyle bir soru alsanız suratınız ne olur amacınız nedir açıklayın bana bir zahmet arkadaşlar.

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• şu bir gerçek her zaman iğne bize batınca canımız yanar.yarın aynı soru bize sorulsa biz kızacağız ama hiç düşünmüyoruz ki lig 34 hafta ve her fani yenilgiyi tadacak :)

2|2
    1|0
  • dünyanın her yerinde bir takım 2-0'dan 3-2 maç verirse o takımla rakip takım taraftarları dalga geçer biz yenilirsekte onlar dalga geçip sinirlendirirler bizi takım tutmanın zevkli yanlarından biri de budur makaranı yapacaksın tuttuğun takım iyi durumda da olsa kötü durumda da yeri geldiğinde kendinle de dalga geçmesinini bileceksin bizim kapalı trübün çok yapar bunu mesala.

1|1
    1|0
  • Biz sevinmek için sevmedik. 24 yıldır Beşiktaşlıyım, yüzümüzün güldüğü nadirdir. Futbolun içinde rekabet duygusundan gelen şeyler bunlar, olur. Şiddet olmadığı sürece herkes herkesle dalga geçebilir yani ne çıkar ?

1|1
    0|0
    • Ben bozuluyorum biri Beşiktaşa laf söyleyince. Pençelerim çıkıyor savunmaya geçiyorum. Gereksiz bence yarın trabzona yenilsek biri çıksa bişey yazsa kavga ederim şahsen

• Bugün ilk maç bizim olsaydı ve Allah korusun Trabzon'a yenilseydik onlar dalga geçecekti. Bunu önlemenin yolu yok Kartaliçem.

• Çatır çatır tartışırdım. Bence kendilerini küçük düşürüyorlar yapan arkadaşlar benim renktaşlarım bile olsa :)

• FENERBAHÇE'liyim Yükselenim ""çArşı""" bu sene ikinci takımım hatta 1,5.'uncu takımım ""BJK""

.

konu ve avatarına benden de 5 * * * * * kardeşim

1|2
    0|0
  • İyi oldu çokda güzel oldu

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Konuna 5 ***** arkadaşım ...harikasın

1|3
    0|0
  • Amaç Ezeli Rakiplerin arasında En iyi olma isteği..

1|0
    0|0
    • bunu maçtan sonra birbirleriyle dalga geçerek yapacaklarsa valla helal olsun

• Neyse Soruna +5 :) Dürüstsün.

• Normaldir Beşiktaşlıyım ;) eyvallah

• Amaç psikolojik baskı yapıp daha büyük bir yenilgi serisine sürüklemek o takımı aşkım hepsi psikolojik savaş bunların.

1|0
    0|0
  • ezikik psikolojisinin dışa yansıması ve taraftarlığın gözleri ve aklı kör etmesidir.

1|0
    0|0
  • sonunda yazan biri çıktı. çok teşekkür ederim. bir de bunu Fenerbahçelilerin daha da kızacağı şekilde yapanlar var Fenerbahçeli gibi. bu ayıp oluyor. rekabet, takılmak tamamdır ama bazı sorular gerçekten sınırı aşıyor.

1|0
    0|0
    • Rica ederim. Tekrar söyleme gereği hissettim bu fenere karşı bir savunma değil genel davranıştan şikayet: :)

• Rakibi provake etmediği sürece isteyen istediği soruyu sorabilir :/

2|0
    0|0
  • fenerbahçeli olarak bjk yı ve taraftarlarını seviyorum

1|0
    0|0
  • rakibin yenilmesiyle biz fark açma şansı elde ediyoruz yas ilan edecek değiliz tabi sevineceğiz..

2|0
    1|2
  • napalım ağlayalım mı asdskkglgsklbbd

1|0
    0|0
  • Futboldan nefret etmemin nedenlerinden birisi de budur.

1|0
    0|0
    • o kadar ileri gidemiyorum ama bazı insanlardan nefret edebiliyorum bu sebepten

• insanlar birbirine düşmeye çok meraklı malesef. ben futboldan vazgeçemiyorum ama her branşta Beşiktaş :)

• Kesinlikle.

• aynen saçmalık

1|0
    0|0
  • kümeye cincon

1|2
    2|3
  • sanane sorarız hem bu fenerin normal hali asD:ASDA

1|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk maçlar yazın olduğundan havanın rehaveti ve tam olarak takım kadrolarının oturmaması sebebiyle istenen sonuçların alınmaması normaldir.abartmamak gerek kartaliçe 5yıldız:)

1|1
    1|0
  • Ben fenerin yenilgisinden mutlu oldum olmasına ama bunu fener taraftarı da kendine yapıyor dediğin gibi daha ilk hafta ama Ersun yanal istifa diyorlar Aykutu geri istiyolar ve bunlar Alex gidince ağlayanlar . hakedene yapılır bazı şeyler ve amaç ooo fenere gömdüler demek olmayabilir . Konyanın başarısı konuşuluyo da olabilir . gerçekten mükemmel bir futbol göstermeseler de penaltıdan sonra dirilen bir konya görmek mutlu etti herkesi hatta emin ol gerçek fenerbahçelileri bile mutlu etmiştir bu yenildi diye burukluk olucak tabi . hemen yenilir yenilmez suçu teknik direktöre atan fenerbahçelileri etmez onu bilemem

1|0
    0|2
    • dahası var yarını var sonrası var önümüzde upuzun haftalar var umarım kimsenin kalbi kırılmaz. taraftarına laf edemem takım savunması yapamam ama fenerliler çabuk galeyana geliyor

bursadan gol haberi mi var? :))))

• sonra bana laf ediyorlar ben hepinize gıcığım arkadaş :D

• Tamam maç eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir hazır değiller..

Ama sonuçta bir GSli de kalkıp olsun ya bir dahaki sefere..diyecek hali yok ya?

1|0
    0|0
    • Ben genel bir durumdan bahsettim. Sadece fener için değil. Futbol bu olur mu olur yarın şok bir yenilgi alırsanız üzerine gelmeleri benim açımdan hoş olmaz. Zira Beşiktaşa yapılorsa ben çekinmem tartışırım sen aynı hislere sahip değil misin ?:)

• sıkıntı yok madem. Ben şimdiden önlem almaya çalışıyorum hakkımda çıkacak çirkef dedikodularına karşı :D

• assdsdsddf boşver :D

• Soyle soyliyim olay bir takıma yüklenmekte degil olay Fenere yuklenmekte ne kadar meganoman egoist taraftar oyuncu varsa bunlarda iyisi yok demiyorum bak ama antipatiyi hep bunlar yaratıyor

1|0
    0|0
  • Yoo ben sevinmedim.

1|0
    0|0
  • Galatasaray yenilseydi aynı soruyu açacak mıydınız? ?

1|3
    0|4
    • ben bir Beşiktaşlıyım benim dost kardeş takımım yok futbol yorumlarıma daha önce hiç şahit olduysan her iki taraftan eşit gıcık kaptığımada şahit olmuşsundur gizli :) :)

• Sevglim Beşiktaş lı benim için sampiyon olmazsak Beşiktaş olsun isterdim çünkü Beşiktaş ta mac izliyorum kazanı bilirsin oralar mac günü harika oluyor

• Sevinmek için sevmedik Şampiyon olamazsak alayının canı cehenneme :)

• herkese atarlanıyorum istediğim herkesin bana atarlanması ama bir türlü olmadı yaw

1|0
    0|0
Yükleniyor...