Bu işlerden anlamaz?

Arkadaşlar sevgilinizle dışarıda nasıl zaman geçiriyorsunuz? Nasıl aktiviteler yapıyorsunuz? Ya da neler yapılabilinir? Cıvıtmadan yardımcı olursanız teşekkürler?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• sinemaya gidilebilir, konsere, maça, bowlinge, yemeğe, sahile, cafeye, pikniğe falan falan yani :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bizim burası küçük bir ilçe olduğu için genelde bir çay bahcemiz vardır oraya gideriz cay iceriz tavla oynarız dondurma yeriz. avm var bir tane arada sinemaya gideriz bowling oynarız. Onların iş yerine giderim özlediğimde bana birşeyler ısmarlar az oturur gelirim :) eğer ev ayarlarsa sevgilm evde görüşürüz rahat rahat vakit geçiririz filim izleriz birşeyler yeriz. bu şekilde bunları yapıyoruz pikniğe felan da gitmek istiyoruz ama arabamız yok :( motor yok

0|0
    0|0
  • Bu soru neden bu kadar fazla soruldu bugunlerde :)

Sinemaya, bowlinge, sahile, pikniğe, lunaparka, at binmeye, golfe, denize, havuza, paintballa, maça gidilebilir :)

0|0
    0|0
  • sevgilim olsaydı arkadaşlarımızı da alır eğlence mekanlarına giderdim sanırım ne bilim sevgilide olsa insan sıkılır iki kişi..ne bilim yeşil güzel çimler olabilir bir yerde yemek yemek olabilir avm olabilir napılırki başka havuza gidilir beraber falan

0|0
    0|0
  • Sevgilimin bakkali var onun yanina gidiyorum yardim ediyorum berabee spora gidiyoruz felan onu cok seviyorum ben ya :)

0|0
    0|0
    • Nisanlimda ayni isle mesgul :-) her pazar cikioz 5'de geri gelio isinin basina :-( gerizekali kardesi yardimci olmuo kiskanc. Yapicak pek bsi bulamioruz. Cafe cafe gezmktn baska :-(

• :) aksamlari spor yapin kanka beraber

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...