Fenerbahçe - Torku Konya yorumlar?

arkadaşlar maç hakkında görüşleriniz neler; daha ilk hafta baskılı güzel bir oyunla başladı fenerbahçe ama ikinci yarı bu kadar kötü bir oyunu daha önce görmedim ben

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• 2-0 dan sonra 3 ü bulmaya çalışmak büyük yanlıştı...arsenal maçını da düşünüp top çevirmeliydi

ersun hoca ilk hafta sınıfta kaldı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Torku konyaspor değil.. koydu konyaspor :D:D

1|1
    0|1
  • mert yine mükemmeldi ama konya penaltıyı da kaçırınca bastırmaya başladı helal olsun .maç içinde değil de maç bitince oldu olanlar . daha lig bismillah yeni başladı yenildiler Aykutu geri istedi fenerbahçe taraftarı Alex'in onların gözündeki değerini gördüm ben şahsen

0|1
    0|0
  • İzlemedim,geçmiş olsun belliydi zaten

0|2
    0|1
  • koskoca feneri ne hale getirdiler ! (küfür etmiycem)

0|1
    0|1
  • çok kötü bir oyun sergildei fener

0|0
    0|0
  • adamlar 2. yarıda acayip organize oldular ve atak yaptılar bir anda:D ligin ilk haftasında fener için iyi olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu sezon şampiyonluk yarışında bizi zorlayacak olan rakiplerin lige 3 puanla başlaması kötü oldu.

@UnalBasgan

0|2
    0|2
  • Artık Fenerbahçeli değilim. Stoch gibi adamı 4.5M Euro Opsyonlu kiralayan. Ve Af buyur Aykut hocadan farkı olmayan birini getridikleri ve çıktığı 2 maçdada 2 yarı zıçan bir fenerbahçeyi tutacağınıza PAOK u tutun. Bide Arsenal Koysun kalaylansın... Fanatik Fenerliydim yazık...

0|2
    0|0
  • Şimdi eksiklerimiz vardı diyerek avutmak istemiyorum ama Fenerbahçe'li oyuncularında biraz gayret göstermeleri gerekiyor. 2. yarıda müthiç dağıldık. Maç sonucunu gördüğümde büyük bir hüsran büyük bir hayal kırıklığı. Şok oldum. Dilerim durumu toparlarız fakat pek umutlu değilim. Son 8 yılda sadece 1 kez 3 puanla lige başladık.

0|1
    0|0
  • Fener ağlama :) Fener ağlama :)

0|3
    0|1
  • Adamlar Fena Fesledi :D

0|2
    0|1
  • onların oynuyacağı topun taaa a.q ben. fenerli olmaktan nefret ediyorum bazen

0|1
    0|0
  • şimdi bir de Konya hatırası eklendi.. kıskanıyoruz bakın.. :)

0|2
    0|1
  • Son Dakika: Aykut Kocaman İstafa Etti

0|2
    0|1
  • fener2-0 dan sonra geriye yaslandı

0|0
    0|0
  • Feneye de böyleee tıp tıpp :D

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeliyim aynı zamanda konyalıyım.İçimden fenerin değilde konyamızın yenmesi geçiyordu öyle de oldu.Her iki sonuçta da bir kaybım olmadı.Sıkıntı yok konya koydu.

0|0
    0|0
  • Geçmis OLsun fevevlilere.iyi Oldu .)

0|0
    0|1
  • Fener şekeri fazla kaçırdı.

0|0
    0|1
  • bence başlık yanlış

1. Yarı Torku Konya - Fenerbahçe

2.Yarı Barcelona - Fenerbahçe olacaktı :)

0|0
    0|0
  • Lig başlangıcı normaldir.. bir gs li olarak keyif aldım

0|0
    0|0
  • galatasarayın 3 sene önce yaptığı gibi fenerin de böyle büyük temizliğe ihtiyecı var başkandan başlayan bir temizlik tabi

0|0
    0|0
  • Seevilen gözün davası olmazmış :)

Önümüzdeki maçlara bakacağız. Sezon 34 hafta kaldı 33 hafta :)

0|0
    0|0
  • bu fenerden bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • KONDİYON EKSİK 90 DKİKA OYNAYAMIYORLAR

0|0
    0|0
  • Arsenal'ı elemeden bu taraftar yeniden destek vermez kolay kolay. Yazık bu taraftara.

0|0
    0|0
  • torku da nknyaya.

0|0
    0|0
  • acımadıkiiii acımadıkiiiiiiiii :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...