Tencere tavaya tepki verenlere ne oldu ?

sosyal medyada adının önüne T.C koyanlara tepki verenler tencere tava çalmalarına gülünç bir olay olarak bakanlar şimdi profil resimlerini 4 lemişler bu işte bir çelişki var başkalarının sosyal medya üzerinde verdikleri tepkilerle alay ederken şimdi mısırdaki müslüman kardeşlerine destek olmak için profil resimlerini 4 (rabia) işareti yapınca mısırdaki kan duracak'mı ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• mısırdaki vahşete tepki göstermek herhangi bir parti ya da siyasi düşünceye ye sahip olduğunu göstermez sadece insan olduğunu gösterir

1|1
    1|1
    • taksim olaylarındada bas bas bağırlı çoğu insan bir siyasi amaç uğruna ordaa olmadığını dile getirdi onca polis den kaynaklı sebepten dolayı ölenler insanlık suçuna kurban gitmedimi ?

• ben o zamanda ismimin önüne tc falan koymadım şimdide 4 koymam sosyal medya da bu şekilde kahraman olduğunu düşünen leri komik buluyorum

• mesajların kapalı :)

üstüme alınmadım sadece sorunu cevapladım

Kızlar Ne Diyor 5

• benim 4 yapmama gerek yok..ismim yeter..(rabia)

her neyse..bir kere şiddetten anlayan insanlara ne laf söylersen söyle fayda etmez...ikincisi ben her zaman ama her zaman askerlerin siyasete bulaşmasından rahatsızım...her zaman sonu kötü oluyor..atatürkte önceden askerdi.sonrasında asker arkadaşı ismet inonüye her yetkiyi verdi ve neler olduğunu herkes gördü..yani düşünürsende türkiye de erdoğan devrilseydi.akp'lilerin hepsi mısırdakiler gibi sokağa döküleceklerd ve gezi parkından daha fazla kan dökülecekti.ne olursa olsun askerler siyasete karıştırılmamalı ve çoğunluğun kararı esas alınmalıdır.bunu söyler bunu bilirim.!

0|0
    0|0
  • İnsan olarak elbet üzülüyoruz lakin kuklavari destekler siyaset kokuyor ve biz bu kokudan milletçe rahatsız oluyoruz. Emre' nin milletvekilliğini garantilediği gibi Öcalan da sevgi kelebeği de biz yanlış biliyoruz.

1|0
    0|0
  • salaklığın daniskası işte eleştirdiler şimdide kendileri facede klavye delikanlıları old

0|1
    0|0
  • Hala direnişçilere şiddet yanlısı diyenler var. Gerçekten ben gerizekalı demek istiyorum artık. Çünkü öylesiniz.

0|0
    0|0
  • mantıkmı arıyorsun ? o bu ülkenin %49,5 da yok ;)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen bu AKP'lilerden akil mi bekliyorsun ? Adam 10 sene icinde bütün ülkeyi gerizekali yapdi.

Akil yok insanlarda yazik artik.

3|2
    0|0
  • Ben AKP liyim profil fotomuda falan değişmedim banada saçma geliyor ancak bir çeşit tepki oda halkın yapabilceği tepkide anca bu kadar olur zaten. Tencere tavaya gelirsek. O dahada büyük saçmalık bu ülkede hak var hukuk var isterse bir milyon kişi kıçını balkona çıkarsın aynı anda gaz cıkarsın yinede hiç birşey olmaz. Gözünüzü açın artık bu ülkede halk tarafından başa getirelemeyen kesim her zaman darbe ile yani zorbalıkla başa gelmiştir. Abdülmecid Hanın sürgün edilişinden bu yana bu böyledir. Artık bazı şeyleri anlayın!

1|0
    1|0
  • ortada büyük bir dram var güzel kardeşim. eğer amacınız bu yaşanan acıların üzerinden bu ülkedeki aptallıkları tartışmaksa çok okkalı küfürler hak ediyorsunuz. her gün yüzlerce insanın katledildiği, neredeyse bütün dünyanın tepkisiz kaldığı bir zulümden bahsediyoruz. burada ideoloji denen at gözlüklerini çıkarıp vicdanı dinlemek gerek. bu kan durduktan sonra kimle neyi tartışırsan tartış.

0|0
    0|0
    • ben kimseyle bir şey tartışmıyorum ben oradaki olayları kınıyorumda ama başka olaylarda insanların verdikleri tepkilere gülen insanlar şimdi rabia işareti ile süslüyorlar profillerini ne oluyor sosyal medyada bişeyleri protesto etmek aptallıkken şimdi çözümmü getiriyor bunu soruyorum . okkalı küfür hakettiğimizi söyleyen sevgili kardeşim bende sana bunu hatırlatırım. ''Artık kim (bu kötü amelinden vazgeçerek) tevbe etmezse, işte onlar z�limlerin ta kendileridir!" (Hucurat, 11)

• Buradaki link'ten sonra ben ülkeme bir şey demiyorum:

link

1|1
    0|0
    • Ülkemizdeki zihniyet bu başbakan orda mısıra 4 değilde nah yapsaydı emin ol herkes nah yapardı . 17ağustos depremi lübnanda yaşansaydı orada ölenleri anardık.

• Farkettiysen 1 tane dışında cevap yok.Yüzleri tutmuyor çünkü.

Yükleniyor...