Sigara içen birisinin sizin gözünüzde ki ilk değeri nedir?

Sigara içen birisini gördüğünüz anda onun hakkında ne düşünürsünüz? Önyargınız ne olur?

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Karşı cinstense ve bir ilişkiye başlıycaksam sigarayı bırakmasını şart koşarım, yoksa ciddi anlamda bağlanmam..

0|0
    0|0
    • ve profil fotoğrafın :) saol kardeşim eyvallah

• Haklısın kardeşim :) ama foto yanıltmasın sigara kullanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• Beni ilgilendirmez birşeyde düşünmem ama sigara içen bir eşim olmasını istemiyorum

0|0
    0|0
  • içsin içmeye devam etsin..devletin paraya ihtiyacı var:)

0|1
    0|0
    • Aynen ya devlete en çok yararı dokunan bunun tiryakileridir heralde zaten. gerçi devlet bizi başka şekillerdede parayı alıyor ama neyse siyasete girmeyelim

• yani gerek yok şimdi:)

• kokusu midemi bulandırıyor kötü koktuğunu düşünürüm başka ne düşüneceğim. bir de dişleri sarıdır ciğerler gitmiştir iyi koşamıyordur falan ama bunlar ön yargıya girmez herhalde olan şeyler

0|0
    0|0
  • İçsin ne var bunda?

0|0
    0|0
  • içişten içişe farklılık gösterir karizmatik içerse etkilenirim ama krize girermiş gibi içerse kaçarım

0|0
    0|0
  • bn içmem hoş degil

0|0
    0|0
  • pis koku : / ıyk

0|0
    0|0
  • ön yargım olmaz, tabii sigaradan nefret ediyorum o ayrı

0|0
    0|0
  • bişey demem de istemsiz hoşuma gitmez ve - puan veririrm

0|0
    0|0
  • Annem astım hastası olduğu için sigarayı hic sevmiyorum ama içeni görünce üzülüyorum elinden alıp içme şu zıkkımı demek istiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yemek yiyen veya su içen biri hakkında ne kadar önyargılı olabileceksiniz o da en fazla o kadar ön yargıyı hak eder, tercihe saygı anlamında..

Sonuçta parasını da o veriyor sigaranın, zararını da o çekiyor..

Böyle birine (atıyorum) "aptal, şuursuz, müsrif" gibi etiketler takan aslında sigaradan daha çok ağır bir hastalığı yaşamaktadır o an..

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem

Herkesin içtiği kendine .

0|0
    0|0
  • Kimseyi yargılamak bana düşmez.Ben içmiyorum diye oda içmicek diye kahide yok.

0|0
    0|0
  • önyargım olmaz ama içmese daha iyi

0|0
    0|0
  • Hangi marka içiyordur ? :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...