Evet tüm aşıklar aşkı sevenler buyurun?

evet bir gün sabah kalkıp onunla bulusup ona sarılmak istiyorum dudagına bir buse kondurup seni sevmekten öte seviyorum demeyi istiyorum onunla arabayla gezmez tozmak ıstıyorum o gün dünya ıle ırtıbatımı kesmek ıstıyorum bır mekana gıttıgımızde onun gozunden baska hıc bıryere bakmak ıstemıyorum o gun onun olmak ıstıyorum kız arkadaşımın bir tanemin bu dunya kelımelerıyle ıfade edılemeyecek olan tek kadınımın.herşeyden önce Allahım Kuranı kerimim var Peygamberim Dinim Var oda ALlahın bır lutfu olsun bana ıstıyorum ama hala karsıma cıkmadı...ve sizde böle dıyorsanız sızınde karsınıza cıkmıyorsa cıkmasını ıstıyorsanız dusuncelerınız neler?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim öyle bir dünya yok ya inan ki :) hep sorun hep sıkıntı hep trip sarılıyım öpüüyüm gözünün içine bakıp seni seviyorum sen ona bakarken o karşıdaki oğlana bakar yani öyle bişeyki aşk zamansız hesapsız kitapsız allahsız gelir hayatının içine eder sonra çeker gider.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• keşke ama senin anlattığın gibi birin bulmak cok zor be şimdikiler gider aldatır sevmeden sevgili olur arkadaş zoruyla falan keşke herkes senin dediğin türden aşk yaşasa

0|1
    0|0
  • çok şanslı olman lazım kadınlardan anlaman lazım kafa yapınız uyması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...