Tv'den maç izlemek vs Stadyumdan maç izlemek..

İkisi arasındaki farklar neler?Ne gibi tespitler yaptınız?

Fark-Benzerlik-Avantaj-Dezavantajlar aklınıza gelen her yönden değerlendirebilirsiniz..

• Tv'den izleyince pozisyon tekrarını görebiliyoruz, o iyi oluyor..
    17% (1)20% (1)18% (2)Oy Ver
  • Stadyumda daha heyecanlı oluyor, atmosferi daha çok hissediyorum..
    50% (3)40% (2)45% (5)Oy Ver
  • Tribünden saha küçük görünüyor, oyuncular daha yavaş gibi..
    0% (0)20% (1)9% (1)Oy Ver
  • Gidiş-geliş 4 saat, bilet 50 lira, stadyumda hakeme küfür etmenin verdiği rahatlık, paha biçilemez :D
    33% (2)20% (1)28% (3)Oy Ver
  • Evde izlemek rahat oluyor, açıyorum cipsimi-biramı ayağımı uzatıp izliyorum..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• en azından tribünde pankart açıp sesini duyurabiliyorsun ve coşku selin sahaya futbolculara yansıyor moral oluyor şu an sana cam arkasından yazmamla yanında konuşmam arasındaki fark gibi..orada olmak canlı canlı görmek bir avantaj olsa da orada olupta bir gol anını kaçırmak kadar üzücü bişey olamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Stada maçı izlemeye gitmiyoruz ki takımımızı desteklemeye gidiyoruz saha küçük gözüküyor pozisyon tekrarı yok bu gibi şeyler hikaye kardeşlerimizle omuz omuza söylenen bir marş bir 85 klasiği link tüm derde cefaya yorgunluğa bedel. Stadda olmak gibisi yok

0|0
    0|0
  • pozisyon tekrarı olmuyor stadda tvde oluyor,ama bence en iyisi staddaki coşkuyla izlemek hele işin içinde bir de çArşıyı izlemek varsa paha biçilmez:))

0|0
    0|0
  • Stad tabiki. o atmosferde maç izlemek daha keyifli. sesim kısılana kadar bağırıp çağırmalı, hakeme küfür edebilmeliyim :)

0|0
    0|0
  • yavru maç izlemek istersen adam gibi kesinlikle televizyondan izle bir pozisyonu defalarca gösteriyolar zaten her açıdan izlersin stadyum zaten tartışılmaz büyülü bir yer orda da izlersin ama stadyuma takıma destek olmak için gidilir yani orda onu yaparsın izlersin maçını ama büyüye kapılırsın

0|0
    0|0
  • Ya şöyle bir şey var,

TVden izlediğim zaman her pozisyon hakkında yorum yapabiliyorum bir yorumcu kadar görebiliyorum,oyuncuları tanıyorum yani tvde gördüğüm bir stepsi arenada göremem mesela.

O kadar bağrış-çağırış içinde ki sen de buna eşlik edince oyun zekanı haliyle geliştiremiyorsun :D

Ama yine de stad ortamını tercih ederim,canlı canlı izliyorsun sonuçta o güzel taraftarlar ve tezahüratlar eşliğinde..

0|0
    0|0
  • Stadyum tabiki.

0|1
    0|0
  • Stadyumda daha heyecanlı oluyor, atmosferi daha çok hissediyorum..

0|0
    0|0
  • Tv de izlemek rahatca uzan izle ohh :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tribün hayattır. :) Evde sinir krizlerine girebiliyorum ve hiçbirşey yapamıyorum sövüyorum alt komşu geliyor seviyorum üst komşu geliyor stadda öylemi sövsövebildiğin kadar. :) Evde bir tek avantaj tekrarını görüyorsun pozisyonun.Ben artık süperlig maçlarına gitmeme kararı aldım bu kadar oprospucocugu hakem varken gitmiyrum.

0|0
    0|0
  • Stadyumda güzel bir türbinde maçı canlı izlemenin keyfi ayrı bir heyecan olup, evimde özgürce maçın tekrarlarına bakmanın keyfi tartışılmaz. Daha sonra bilgisayardan yorumlara katılıp konuşmacılara dahil olmadın ayrıcalığı bambaşka bir duygu olup, ertesi gün kahvede çayı yudumlarken gazetelerden köşe yazarlarını okumak ve sonucu ortamdaki arkadaşlarla paylaşmak ve oynadığımız kolonların sonuçlarına bakmak; işte bunların hepsi 90 dakikalık oyunun vermiş olduğu değerlendirmelerin heyecanından kaynaklanmaktadır.

0|0
    0|0
  • tekrarı olmasa da çArşıyla beraber inönüde maç izlemek paha biçilemez

0|0
    0|0
  • Tribünde büyüyen biri olarak stad diyorum

0|0
    0|0
  • stadyum baska bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...