Sanaldan Tanıdığınız Biriyle İleriyi Düşünürmüsünüz ?

Şahsen Ben Çok Önem verirsem ya da ne biliyim aklımdaysa mutlaka ki aklımda süprizler yapıp sanaldaki bağlantımı koparmam kıymetini bilirim . mesela birisi var bu siteden .ama siz ne yaparsınız ? fikirleriniz ?

Güncellemeler:
Benim Fikrim :) Sanaldan Olabilir Tanışılabilir . aşk bile olabilir yani sonuçta 2 kişide inanıyorsa neden ilerisi olmasın ki sorun uzaklık veya ya beni kandırırsamı . bunlar ufak bahaneler gibi :) ama tabi secim gene sizin ben tercihimi evet aşık olunabilir evet ileriyede gidilebilir diye düşünüyorum :) hepinize teşekkür ederim :D

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• olabilirrr elbette ama zor bir ihtimal...

0|2
    0|0
    • ihtimaller zorlanmak içindir :)

• zor ihtimalmi :( ben olsam bile ?

• iyide senin olman neyi değiştiriyor ki :) biz onu çözemedik ..

Kızlar Ne Diyor 13

• Denedim, olur gibi oldu ama sonuç olarak olmadı..

Bir şekilde patlak veriyor ilerde ve karşına sorun olarak çıkıyor.. Güven açısından, çevre açısından, sosyal hayat açısından hep açık kalacak bir platform..

Sanaldan bir arkadaşım olmuştu, onun tanıştırması üzerine bir kişiyle ilişkim oldu. O tanıştıran arkadaşımdan daha sağlam bir ilişkimiz var. Çünkü temeli sanal diye nitelendirilmiyor.

0|1
    1|1
  • düşünmüştüm zamanında. ama ayrı sehırlerdeysen bırbırını tanımak ve buna ek olarak ılıskı yasamak cok zor. boş zaman kaybı oluyr

0|1
    0|1
  • Düşündüm..

0|1
    0|2
  • Aşkın sanalı falan olmaz. devam et

0|2
    0|1
  • Hayır düşünmem.

0|1
    0|1
  • sanaldan sevgili değil ama çok iyi bir arkadaşım var yüzünü bile görmedim ama çok objektif yaklaşıyor her şeyi konuşabiliyorum illa aşk olacak değil.

0|1
    0|1
  • Evet düşünürüm.facede tanıştığım birine aşığım.öyle böyle değil çok seviyorum.ama 3 haftadır küsüz.

0|1
    0|1
  • Ucak bileti alıyorum, yemek siparis ediyorum, hastane randevusu aliyorum..her sey mumkun..

0|2
    0|1
    • ama güveni nerden sıparıs edıceksın guvenı nasıl yıceksın guven randevusnuu nerden alıcaksın tek sorunum guven ınternette asla guven yok ınsanlar cok yalancı

• Aklim fikrim var.ayirt edebiliyorum.taniyabiliyorum.

• Aynı şehirdeysek sanaldan tnışmışsak dusunulebılır neden olmasınkı.

0|1
    0|1
    • Yalan dolanla başlanmamışsa :)

• hayır ya doğru dürüst başladık gibi :)

• Düşünmüyorum düşünmem de.

Ne gerek var sanala?

0|1
    0|1
  • aynı şehirde değilsek mümkün değil

0|1
    0|1
  • 1 - 2 kere oldu:/

0|1
    0|1
  • insan real hayatda tanidigina güvenemiyor yalanlari ortaya cikiyor sanalda kine nasil güvensin

0|1
    0|0
    • realda insanın içine değil dışına ve sözlerine aldanıyorsın.

fakat sanalda kişinin sözleri kurduğu cümleler kendini belli eder. sana uygun olup oolmadıgını anlarsın. buna manevi güc derler

• cokdogru. :) @Staff

Erkekler Ne Diyor 10

• tek sorunum guven herkes ıcınde bu olmalı ınternetten asla guven olmaz tamam sen bı kıza guvenırsın ama kızlar asla ınternetten guvenmez guvenmeyenlerın cogunun basınada bırsey gelmıstır guvenende ılkez denıyordur ama bırden guvenmede ollmaz cok zor cok zorr cokkk

0|1
    0|0
  • düşündüm fakat onun için ilerisi 2 yılmış ..ömürlük değilmiş ben gideyim artık dedi ve gitti...hiç gitmeyecek gibi sevenler hiç sevmemiş gibi gitti..sanalda gerçekte olsa insanlara güvenim 0 kimseyle de düşünmüyorum açıkçası ileriyi yalnız geldim yalnız giderim..

0|1
    0|1
    • fazla sert bir görüş değilmi

• nereye ilerliyoruz biz :D mesajları kullanalım :) :

• Dediler ki: Gözden ırak olan gönülden de ırak olur... Dedim ki: Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur... ah ah işte öylesini bulsan da sanalı bırak sibirya da olsa yürüyerek gidip kavuşmaya razı olurdu gönül..sanaldan olmaz demiyorum da sevmeye layık olanı bulmak mesele..

• önce düşünülür sonra ütülenir sonra sonra kirlenir sonra atılır :)

0|0
    0|1
  • Düşünmem

0|0
    0|2
  • büyük konuşamam bu konuda hayatımda hiç sanaldan sevgili edinmedim ama imkansızın olmadığına inananlardanım...

0|1
    0|1
  • olabilir ama yakın olcak telde mesaj la insan tanıyamazsın gitceksin buluşcaskın yüzünün mimiklerinie kadar bakıp anlayacaskın :))

0|1
    0|0
  • Akışa ve uzaklığa bağlı. Net konuşulabilecek birşey değil.

0|1
    0|1
  • Kesinlikle ciddi düşünmem . Kim bilir o kız daha kimlerle mesajlaşmıştır

0|1
    0|1
  • Düşünmem .

Bir süre konuşurum nette.Sonrası olmaz.

0|0
    0|1
  • Sanaldan tanışıp reelden görüşürsek olabilir de çoook düşük bir ihtimal

0|0
    0|1