Sizce benden para almaktan rahatsız mı oldu??

ben bir kurstan bireysel ders alıyorum, hocamın yaşı bana yakın, geçen gün ödeme günüydü ama sekreteri ayrıldı hep sekretere ödeme yapardım. Neyse bu ay ders sonu ödemeyi sana mı yapalım dedim, ödeme zamanın mı geldi ki dedi, dedim ayın 15 i değilmi bilmem ki falan dedi. Sonra kaç ders denk geliyor bu ay takvim var mı dedim dedi 4 ders neyse verdim parayı masanın üzerine koydum teşekkür ettim. Dedi sana para üstü vericem mi dedi saymamış yani, dedim yok tam verdim sayabilirsin tamam dedi. Sizce acaba benden para almaktan rahatsız mı oldu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yo sadece muhasebe yapmıyo kaça ders verdigini bilmiyo :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dilenciye sadaka verir gibi verirsen adama adam tuhaflaşır. birde para alma verme işini her kez beceremez o yüzden herif sekreter tutmuş :) yani sana karşı zerre bir şeyi yok merak etme derslerine rahat git :)))

0|0
    0|0
    • yok ne cin o herşeyi becerirde niye sadaka verir gibi dedinki daha nasıl söyleyebilirdim, kapıdan atıp kaçacak mıydım?

• :))) o zaman yorumsuz

• Bu onun görevi olmadığı için rahatsız olmuş olabilir. Sonuçta bir sorumluluk aldı. Hocan para almak degil ders vermekle görevli. Yani haklısın

0|0
    0|0
    • ama sekreter yok ki 200 tane öğrencisi hepsinden mi rahatsız oluyor?

• olacağımı düşünürdüm ama pek olmadım, öyle paranın üstüne atlamaması hoşuma gitti:)

• Para göz degilmiş. Para önemli değil önemli olan insanlık =)

• rahatsız olmak mı? yerin dibine girmiştir..

0|0
    0|0
    • niyeki?

• Neden yerin dibine girsin arkadaşım. biraz mantıklı ol ya. adam hizmet veriyor bunun karşılığında da bedelini alıyor. AYIP BİRŞEY YOK Kİ BUNDA!

• yok hyrda makbuz falan alsaydınn keske

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...