İlk buluşmada kız size yakın davranırsa ne düşünürsünüz?

Ilk bulusmada kiz size yakin davranirsa mesela basinizi oksarsa,size sarilirsa ellerinizden tutarsa... Ne dusunurdunuz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Baş okşamak biraz garip ama el tutmak normal. Benim hoşuma gider, kötü birşey de düşünmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çoğu kız bunu ilk buluşmada yapmaz.Benim karşıma çıkan kızların hiçbirisi ilk buluşmada bunları yapmadı.Ama küçük masum dokunuşlar yaparsada kötü düşünmezdim hemen (yani hafif kız vb gibi) belki tavrı böyledir onu daha yakından tanıyıp kararımı öyle verirdim.

0|0
    0|0
  • sevişene kadar pek bi şey düşünmem.

0|0
    1|0
  • bir kadının başınızı okşaması kadar komik bir şey yok bence... kadınlar biraz daha ağır olmalı. her şeyi paldır küldür yaşamaktansa, sindirerek yaşamak daha mantıklı. sakin olun, yavaşça yaşayın.

0|0
    0|0
  • sıcak kanlı derim :D

0|0
    0|0
  • Çok fazla takmam, gün içinde çok kişi ile temas kuruyorum, Türk insanıyız biz duramayız el hareketi yapmadan:)

0|0
    0|0
  • ya diğerleri hadi tamam bişe olmazda bu baş okşama olayı ne :) küçük çocukların saçı başı böyle okşanır hatta bu devirde onlar bile artisleniyo artık saçım bozuluyo diye :D

0|0
    0|0
  • Ben şahsen iyi düşünceler içinde olmam

0|0
    0|0
  • Ilk etapta böyle yapmasını tuhaf karşılarım yani herşeyin zamanı var.Olması gerektiği gibi olmalı

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu az önce cevapladık be kardeşim

0|0
    0|0
    • Admin az onceki sordugum soruyu silmis nedense... O yuzden tekrar soruyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne düşünecekler ... eline de harçlık sıkıştırdınmı baş okşadıktan sonra süper olur ... ilk buluşmada öyle şeyler olmaz .. aradan 1-1,5 yıl geçsin sonra el ele tutuşulur ...

0|0
    0|0
  • gerek yok ilk buluşmada böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Davranmasın mümkünse..hoş değil

0|0
    0|0
  • Püüü yollu (Diye duşunecektır :D)

0|0
    0|0
  • az yavaşşşşşş camışşlık etme derim çünkü ertesi gün de yata atma düşüncesine kapılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...