Konser şarkılarını sever misiniz?

Bazı sanatçıların konser şarkılarını dinliyorum..

Rockçıların özellikle konser parçaları bi başka oluyor..

Parçanın ruhunu daha iyi yansıtıyor ve canlı,aranje edilmemiş parça hoş geliyor kulağa sizcede öyle değil mi..?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Konser kayıtlarını ve canlı performansları severim. Daha samimi, yapay değil. Sesi kötü olan sadece albüm yapsın, sesi iyi olan konser de versin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazılarını evet .. zevkle dinliyorum ..

0|0
    0|0
  • konser videoları ve live performansları seviyorum daha bir içten geliyor bana

0|0
    0|0
  • Sevdiklerim de var sevmediklerim de.

0|0
    0|0
  • Pink Floyd link

0|1
    0|0
  • Duman'ın helal olsun şarkısının konser versiyonu güzel değil.Sözlerinden hiçbir şey anlaşılmıyor.

0|0
    0|0
  • tabikdie cokk severim cokkkkkk ya bayilirim rock havasina o gitarin guzel sesine kafa salllmalarin a:))suppper d

0|0
    0|0
  • çok iyi bir çekim olmasa da sabahtan beri dinliyorum şarkıyı: link

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kesinlikle katılıyorumi konser ortamı bambaşka. Çünkü karşında seni seven ve heyecanla bekleyen, şarkıları senin kadar çoşkulu söylemek isteyen bir sürü insan oluyor. Hem bu coşkuyla hem de o anki ruh hali ile sanatçı da çok daha özverili ve onu seven bu topluluğun heyecanına ve sevincine değer bir etkinlik olması için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ayrıca çıplak ses ile söylüyor.

0|0
    0|0
  • link

Bir örnek de benden olsun, albümdeki halinden kat kat iyidir.

Ama bazı gruplar konserde iyi çalamıyor, ses düzeni iyi olmuyor vb. sebeplerden albümden dinlemek daha iyi oluyor.

0|0
    0|0
  • Dark Tranquility'nin konser performanslarına hayranım. Hele DVD'ye çektikleri bir Milano konseri var ki sormayın, o Mikael nedir öyle yav. Hayran kalıyorsun adamlara. Herifin brütal gibi oldukça yoğun enerji gerektiren bir vokal yaptığını da söylemek lazım.

Onun dışındaki grupların konser performanslarının çok da iyi olmadığını, genelinin de berbat olduğunu düşünüyorum. Misal millet Iron Maiden'a bayılıyor ama konserleri rezalet bu gurubun, yalansa yalan deyin.

0|0
    0|0
  • evet özellikle haluk leventinkileri çok seviyorum adam müthiş coşturuyo bence.

0|0
    0|0
  • bazıları da sıçkı oluyor. mesela şebnem ferah'ın live'ları boktandır. duman'ın iyidir. birsen'in boktan. gibi. bende severim live'ları ama genelde yabancıların live'ları iyi olur. mesela portishead gibi, u2 gibi.

0|0
    0|0
  • canlı müzik on numara oluyor

0|0
    0|0
  • Konser şarkılarını konserde dinleme taraftarıyım.

Günlük hayatta orjinallerini açar son ses dinlerim. Konser kaydı olunca sesde sıkıntı oluyor.

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle

0|0
    0|0
  • pink floyd-pulse albümünü tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ben konserde seviyorum ama konser kaydını dinlemeyi sevmiyorum

s&m hariç :)

0|0
    0|0
  • bencede öyle değil

0|0
    0|0
  • Hayır normal şarkılar daha iyi daha net oluyor

0|0
    0|0
  • Live soundundan ve performanslarından nefret ediyorum..

0|0
    0|1
Yükleniyor...