Kapat

6 Yaşındaki yeğenim aşık oldu yardım edin

Yeğenim 6 yaşındadır fakat inanın ki beyin olarak 10-11 yaşındaki biriyle eşit seviyededir.. Yiğenim benle kalıyor heybeliadada tatil yaparken Adada yakınımızın yanında kalıyorduk . Bizimki yakınımızın kızına epey bir tutuldu . Gizlice telefonumu alıp Ferdi Tayfur Gizli Sevda şarkısını dinliyor :) Ne yapmam lazım...

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• :)) ne yapman lazım o kızdan bahsedip güzel kız diimi falan diye lafa başlayabilirsin ve bend ilk aşkımı küçükken yaşamıştım şeklnde giriş olabilir.ama muhtemelen anlatmayacaktr.ama büyütecek bişey yok sadece ferdi tayfur olayı biraz kopartyr :))))))) hakikaten yuh .o yaşta herksn bu tür duygularını yaşayabileceğini ve ilerde unutulacağını anlatabilrsn ama kendi üstnden ya da genel konuşark

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• sevenleri ayırma günahtır :)) çocukluk aşkı unutulmaz .. :D

0|0
    0|0
  • ay kıyamam :)

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey yapma, sana anlatırsa dinle sadece, yorum yapma, kızma veya tebrik etme gibi davranışlarda bulunma, bu yaşta olması çok normal, geçer birkaç güne.

0|1
    0|0
  • totosunu ısır :D

0|1
    0|0
  • nası tatlıdır o şimdi :DD

0|1
    0|0
  • Yerim onu ben :) Merak etme geçer 2 güne :)

0|1
    0|0
  • delikanlıyı efkar basmış. :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• :/ lan yerim ben o paşayıı :):) ferdi dinletme aşk iyidir olsun

0|1
    0|0
  • de ki kıçındaki boku temizleyemiyon aşık oldun :D daha kucuksun de ama şöyle bişe var aşk an meselesi :D bırak cocuk hevesini alsın yazıktır

0|1
    0|0
  • Ne adamsın ya bir 35lik açar insan bir sofra kurar deliaanlıya.. :))

1|2
    0|0
  • Kime aşık olmuş ayarlayalım hemen (:

0|1
    0|0
  • aşka yardım edemezsin bırak yaşasın aşkı idare et

0|0
    0|0
Yükleniyor...