Aska ınanırmısınız? bir kızla cıkmak ıcın krıterlerınız neler?

ama cınsellık yok menfaat yok ciddi bir iliski için?

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• aşka inanmamak onu yaşamayanların uydurduğu bişeyden ibarettir.İlk aşık olduğumda henüz buluğ çağına ermemiştim yani cinsellik menfaat gibi durumlar söz konusu değildi ve ben hayatımda kimseyi bu kadar sevdiğimi bilmiyorum.Asıl olan aşk duygusal olanıdır diğer hislerin karışmadığı durumdur.bir kızla çıkmak için kriterler kişiden kişiye değişir ama benim için en başta kızın dürüstlüğü ve sadık olması önemlidir gerisi her insanda olabilecek kötü ve iyi huylardır o yüzden bu 2 özellikten fazlasını istemek için herkesin önce kendini özeşeltiriye tutması gereklidir.kendinde olmayanı başkasından bekleme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kalbimde gözlerime dökülen sevgiyi yazmaya yer kalmadı. Gözlerin gözlerimdeki sevdayı okuma zahmetine katlanır mı sevgili... verdiğim değeri farketsin yeter o inşallah bana :)

1|0
    0|0
  • link

sen öyle bir soru sordun ki bunca zamanda tek seni tebrik ediyorum. gerçekten aşk var insanlar anlamasada, ve bunun cinsellikle alakası asla yok. onun için nefes almak veya onun için ölebilmek... nadir kalsada gerçekten var.

0|0
    0|0
  • aşk dediğin cinselliktir abi.. saçmalıyosunuz artık anneni babanı sev elin adamını niye seviyosun..

0|0
    1|0
  • Hadi bilardoya gidelim dediğimde 'Ayyyy ama ben bilmemki dememeli'. Bilmese bile 'alırım anahtarını' diyip laf sokmalı..

Aşkom akşama balık var, gelirken ne alıcağını biliyorsun! demeli..

O heriften kıllandım, mesafeni koru! dediğimde 'Aaaa ama o benim en yakın arkadaşım' diye bir cevap vermemeli..

Annemle ilgili bişey söylemeden önce kuracağı cümledeki her kelimeyi Nazım Hikmet titizliğiyle seçmeli(!)

bla bla uzar gider böyle..

0|0
    0|0
  • evet kızın talıplerı yorumları dokulun böle bır soru gelınce 7 dk da 19 kısı cevap yazmıs ve hepsı erkek .D bende 20. oluyorum ama öyle bir derdim yok :D ks rekorundasınız devam:D

0|0
    1|0
  • boyle bir kızla cıkmak için boyle dusunen bir kızın olması gerekirki :)) bu imkansızı istemek gibi kutuplarda deve görmek gibi bişi:)

0|0
    0|0
  • aska inanmam insanoglu her gördügüne asık oldum sanar gercek ask evlilikle biten ve bir ömür süren olaydır

1|0
    0|0
  • Evet inanırım dürüst ,sadık ve saygılı olsun benim için en önemli kriterler bunlar zaten onlar olduktan sonra gerisi gelir.

1|0
    0|0
  • ask a inanirim yalniz gercek ask i yasatacak olan sevgili pek bulamadim tek gecelik hevesleri olanlarin

aciyi sevgi ask diye adlandiranlarin var oldugu bir dunya burasi

0|0
    0|0
  • -Kötü alışkanlıkları olmamalı (Sigara, alkol vb.)

-Bakımlı olmalı

-İyi yemek yapabilmeli

-Gece hayatı olmamalı

-İçinde Allah korkusu olmalı

-Dürüst olmalı

-En önemliside SAĞLAM karakterli olmalı

Al sana kriter :)

1|0
    0|0
  • bakire kimseyle çıkmamış kimseyle öpüşmemiş kapalı varsa öyle bir kız talibim ciddiyim :))

not_bu devirde 900 kızdan 1 tanesi öyle çıkar onuda kapmışlardır şansımıza küsüp kullanılmamışını degil az kullanılmışını bulucaz

1|0
    0|0
  • benim le gülmesi yeterli olurdu ama öyle bir kız olmadından dolayı aşk a inanmıyroum inanıcamı da sanmıyroum=)

0|0
    0|0
  • hanım olsun yeter

0|0
    0|0
  • O nerenin köyü lan

0|0
    1|0
  • cinsellik yok menfaat yoksa öyle bir kız var mı ?

0|0
    0|0
  • Hayatta en çok inandığım şeylerden biri de gerçek aşk

1|0
    0|0
  • evet inanırım az aşık olacan mantık fikir uyacak

1|0
    0|0
  • Kitap gibi konuşan adam olmaktansa,

sükûtunun bir ânını kitapların şerh edemediği adam olmalı

0|0
    0|0
  • cinsellik yoksa ben de yokum :(

1|0
    1|1
  • Ulan 3 Haftadır Boştayım Yeter Nefes Alsın Yeter Lannnnnnnnnn :D :D

0|0
    1|0
  • Aşk yok kirtellere gelince kriterler baya geniş hangisini sayıyım

0|0
    0|0
  • sikim aşkı aşk nedir saçmalıktır

0|0
    1|0
  • su saatten sonra kımseyey ınanmıorum zaman gectıkce herkes yarı yolda bırakıo bnııı

0|0
    0|0
  • bundan sonra öyle bir ilişkim olmayacak.emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • İnanırım.

0|0
    0|0
  • kızın olması yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aşk aşka değer veren kişi ile güzel olan bir duygudur canım aşkı bilmeyen biriyleyken senin hissettiklerin yalan onunkilerde cinselliğe atılan adımlardır.

0|0
    0|0
  • ask guzel bisey yaaaaaaaaaa

1|0
    0|0
  • lez degilim oyuzden sorunda yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...