Dayanamıyorum artık, yeter

Benim uzun zamandir böyle bir sorunum var, ve artık dayanamıyorum gerçekten. Mesela geçen gün Bakırköydeydik, -ben ozel burs aliyorum- kendi bursumdan yuz lirayı ayırıp kendime hırka alacaktım, anneme bunu söyledim. Cafenin ortasında bana bağırmaya başladı, ben kendimi ne sanıyormuşum diye. Bu tek de değil. Babamla değil ama annemle surekli yasiyorum bunu. Ablamla arası çok iyi, aramızda küçücük bir sorun çıktığında hemen ablamın tarafını tutuyor annem. Haklı olup olmamam önemli değil onun için. Bugün olan olayı anlatayım, alışverişten eve geldik, yoruldular diye paketleri alıp yukarı çıktım ben. Oturup kıyafetleri ayırmaya başladım, ablam, annem, ben falan diye. Bir anda ikisi de başıma tolanıp bağırmaya başladılar, neymiş ben niye karışıyormuşum onların eşyalarına. Yardım etmek istemiştim ben ya, bu mu karşılığı? Haksızlık değil mi bu arkadaşlar? Hergün yaşıyorum ben bunu. Artık dayanamıyorum ya, yeter artık kaldıramıyorum ben

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• aile bu atsan atılmıyor satsan satılmıyor, neler yaşadığını az çok anlayabiliyorum, bu durumda en azından sabretmek lazım ben öyle yapıyorum ekonomik özgürlüğümü kazanana kadar biraz dişimi sıkacağım sonra da çok muhattap olmayacağım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlatlıksın evlat !

0|0
    0|0
    • Keşke öyle olsaydım, en azından bu durum canımı bu kadar yakmazdı, beni bu kadar kırmazdı

• Evet biraz haksızlık olmuş sana karşı bu . peki bu konuyu ablanla ve annenle konuşmaya çalıştın mı sakin bir şekilde veya babanla paylaşmayı denedin mi ?

0|0
    0|0
    • babamı üzmek istemiyorum, başında yeterince dert var zaten. Annem ve ablamla konuşmaya çalışıyorum ama anneme bir şey sorduğum zaman duymamazlıktan geliyor. Aynı soruyu ablam soruyor benden sonra, hemen cevap veriyor. Ablam da ne alakası var diye kestirip atıyor.

• Babanı üzmemek istemeni anlıyorum ama onunla konuş bir yinede dertleş anlat o senin baban bir şey yapmasını isteme ama yinede dertleş anlat omzunda ağla içini dök . bu şekilde içine atarsan allah korusun daha sonra kendine zarar verirsin böle bir şeyide kimse istemez :...

• Üzme kendini bazen elini sobada yakacak diye cocuğa bağırırsın sevdiğinden ve korumak istediğinden duygularını ve sıkıntılarını anlat bir annenin çocuklarını ayırmasını normal görmüyorum.

0|0
    0|0
  • uweymısın ! Değlsen aılede kucukler sewılmez az ezılıyosun ıste

0|0
    0|0
  • yardım etmek istediğin zaman şu konuda şunu yapayımmı diye sor önce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...