Bu kişiyle evlenir misiniz ya da bu kişi hakkında ne düşünürsünüz?

evlenirken düğün istemeyen ufak bir nikah töreni isteyen ve çocuk sahibi olmak istemeyen ama eşine sesini dahi yükkseltmeyecek onu her şeyin üstünde tutacak ve kesinlikle bunları kafasına koyup yapacak birisiyle vlenir misiniz ya da bu kişi hakkında ne düşünürsünüz? bunları yapamazsın şeklinde cevap gelmesin lütfen

Güncellemeler:
bunları isteyen benim kadın değil

0|0
19|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• çocuk isterim. istemeyenle olmaz.

1|1
    0|0
  • Çocuk neden istemiyor ki?

İnsanların var olma amaçlarından birisi de neslin devamlılığı,kanımızda kemiklerimizde var bu...

0|0
    0|0
  • çocukları neden sevmiyorsunuz?

1|0
    0|0
    • asıl neden eşimle sadece kendi hayatımızı yaşamak aramıza başka bir şey girmesini istemiyorum

• her şey için çok sağolun kırdıysam kaba davrandıysam özür dilerim hakkınızı helal edin ama düşüncem kesin değişmeyecektir

• Rica ederimi ne demek, neden kırılayım. Sizin tercihiniz tabi, saygı duymalı.

• aynı benim sartlarım ilgi odagı olmayı sevmem.nikah evlenmek dügün cok uzak gelen seyler ben sadece birlikte yasamak beraber Besiktas maclarına gitmek:d ve cocuk yerinede ömür boyu hayvanlara anne olmak istiyorum : ) ama türkiye de böyle bisey olamaz biliyorum bastan tamam derler sonra degisir kararları

0|0
    0|0
  • bu kişi bir kadınsa cinsel ilişkiden korktugu için ya da hasta olup cocuk sahıbı olamayacagı içn çocuk konusunda böyle söylüyodur bence dügündede sadelikten hoslanıyo olabılır ya da 2 evliligidir milletten utnıyodur dügün istemiyodur eger sadelikten hoslanıyosa ıkna etsen bılee kr dügünü ister o bence

0|0
    0|0
    • bu kişi benim

• neden unutayımki biraz kişilik olarak farklıyım hayatımda her şeyim planlıdır yapacaklarım o plana uyarım o yüzden değişmicek peki evlensem bu şekil ileride eşimle aramda bır problem olmaz değil mi?

• ben bir erkek olsam evlenmezdim öyle saçmalık mı olur ya düüğn yook cocuk yok bir genç kızın en büyük hayali telli duvaklı gelin olmasıdır anne olmasıdır saçma çok saçma

0|0
    0|0
  • Bunları bazen bende düşünüyorum karşımdaki kişi ne der bilemiyorum. Birde çocuk konusunda kararsızım aslında. Ama düşüncelerin kötü değil, umarım dilediğin gibi olur.

0|0
    0|0
  • Evlenmem. Sebebi düğün istememesi değil, çocuk istememesi.

0|1
    0|0
  • hayır hergün mıç mıç aşkım canım falan tartışma çocuk aşkı evliliği büyütür

0|0
    0|0
  • bayan olmama rağmen bende düğün taraftarı değilim yorgunluktan başka bişey değil. çocuk sahibi olmayı da şuan istemeyebilir ama ilerde o da ister herhalde tabi bir travma yaşamadıysa.bunlara bağlanma istiyorsan o kişiyi bir ömür boyu evlen yani.

0|0
    0|0
    • o kişi benım yanı bunları isteyen

• hayır çocukları sevmıyorum birde eşimle arama hiç bir şeyin grmesini istemıyorum

• aradığın kadını bulduğunda emin ol bu düşüncelerin yersiz olacak. =) hatununa odaklan boşver bunları.

• çocuk olmadan zor diyorum...

ayrıca eger ilişkide hiç sorun çıkmıyorsa o ilişki zaten gerçek değildir iki tarafta birbirni sallamıyodur ben böyle düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • çocuk neden bu kadar önemli?

• cici bici ayları geçince..ortak paylaşım alanı oluyor çocuk,iki kişinin üretimi tabiri caizse hayatı devam etmek için hedef olur diye düşünüyorum...anne olmak özel ve güzel bir duygu eşini mahrum bırakma...

• Düğün neyse de baba olmayi istemesi lazım.

0|0
    0|0
  • Düğün önemli değil.Ama çocuk olmazsa zor.

0|0
    0|0
    • neden çocuk bu kadar önemli?

• Anne olmak istiyorum.Geride bana dua edecek yavrularımın olması lazım.

• Düğün istememesi sorun olmaz ama çocuk istemezse evlenmem.

0|0
    0|0

• çocuksuz aile olunacağını sanmıyorum

• neden olmasın eşinle ikiniz sadece arada hiç bir sıkıntı yok uğraşacak bir şey yok

• Nikah yönünden katılıyorum sana ama çocuk istemeyenle olmaz.

0|0
    0|0

• Çocuklara bayılıyorum ve anne olmak bambaşka bir duygudur ki tatmak isterim mutlaka.

• tam bana göresin cok ciddiyim ama yasın keske uygun olsaydı :) bende dügün sevmem cünkü oynamayı sevmiyorum evleniyoruz diye hoplayıp zıplamak cok sacma geliyor cocuk meselesine gelince büyük sorumluluk kendimi buna hiçbir zaman hazır hissedecegimi sanmıyorum zaten böyle bir dünyaya cocuk getirmek bencillik bazen ben bile dünyaya geldigime pişmanım cünkü.. secme hakkımız yoktu ki geldik bir kere yasıyoruz işte..

0|0
    0|0
    • valla içimi rahatlattın herkes çocuk istiyo yazanlardan geröekten biran umudum kalmamıstı

• valla pek umut vermek istemem cünkü normali istemektir ama ben ark cocuklarından dolayı sogudum cocuklardan daha ben evlenmeden etegime yapısıp teyze diyen yaramazlıklarına katlanmak zorunda oldugum cogu zaman ayak bagı olarak gördügüm cocukların ömür boyu etegime yapısıp gencligimi benden almasına müsade edemem..

• kısır çulsuz adamı ne yapayım evlenmem

0|0
    0|0
    • hiç bir problem yok sadece çocuk istemiyo diğer her şey normal devam edicek

• ama çocuksuz olmaz ki neden çocuk istemiyorsun

• çocukları pek sevmiyorum ama asıl neden eşimle sadece kendi hayatımızı yaşamak aramıza başka bir şey girmesini istemiyorum

• çocuk yoksa bende yokum

0|0
    0|0

• çocuksuz hayat geçmez ben anne olmak isterim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bonus cocuklarım olmayınca neden evleneyim ? bu güzellikleri kendimden mahrum edemem.

gülle güle.

2|0
    0|0
  • kolay kolay rastlayamadığımız tiplerden. bence gayet iyi fikirleri var.

0|0
    0|0
  • mutlu olaçaksak evlenirdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...