Uyuşturucu maddeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Uyuşturucu maddeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Uyuşturucudan kastım her gün eroin ya da kokain almak değil. Haftada bir iki defa hint keneviri ya da marijuana içmek arada bir ex adı verilen haplardan kullanmak. Bunları kullanan erkekler hakkında ne düşünürsünüz? Mesela esrar kullanan bir sevgiliniz olsun ister misiniz?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• uyuşturuculara hayır uyarıcılara evet derim.

beynimi uyuşturan şeylerden nefret ederim sigara içmem ot çekmem. ex çok tehlikeli bir kimyasal olduğu için bulabilecek olsam bile bulaşmam ama insanın modunu güçlendiren ve zihnini hızlandıran sihirli mantar ya da lsd gibi şeylere ok diyebilirim.

0|0
    0|0
    • LSD ve mantar beyni hızlandırmaz hasülatif etkisi var halüsülasyok görürsün gerçekle gördüğün uyuşmaz esrardan daha zararlıdır yanlışın var

• Vikipedia sağolsun

• esrarda htc maddesi vardır bu madde dogaldır ama ex kımyasala hayır

• İstemem.

0|0
    0|0
  • esrar kullanabilir sıkıntı yok ama sevgilim olamaz

0|1
    0|0
  • Kullanın anasını satim.

0|0
    0|0
  • istemem benden uzak

0|0
    0|0
  • Hep ardada icmek diye baslayip sonrada birakamiolar..

0|0
    0|0
  • ay canları çıksın.her okulda her sokak köşesinde geceleri vampirleri gibi ortaya çıkıyorlar

0|0
    0|0
  • istemem. En son uyuşturucu kullanan biriyle arkadaş oldum aynı zamanda satıyodu da sadece arkadaştık krize girip bna taciz etmeye basladı zor kurtardım kendımı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben istemem. Etrafımda kullananlar var. Müptelası olmuşlar, almadan duramıyorlar. O masumlaştırdığınız haplar da göründüğü gibi değil. Aşırı kullanımda ölen çok insan var tanıdıklarımdan. Ben hiç kullanmadım, ama kullanan çok gördüm. Diyeceğim o ki, gördüklerimden sonra asla tavsiye etmem.

Ben de alkole çok bağlıyım mesela. Ama alkol adamı o kadar acınası yapmıyor.

0|0
    0|0
  • öyle sevgili olsun istemezdim.. iyi bir sevgili ve arkadaş seni ancak iyiye yönlendirirse nazarımda iyidir...kötünün yalanın küçüğü büyüğü olmaz..

0|0
    0|0
  • saglam bir sex gecesi için ot iyi gider

0|0
    0|0
  • Uyuştucu kullanmak insan dehşetler saçıyor.

0|0
    0|0
  • Elime geçirince hastaneye kadar dövüyorum böylesi erkekleri..

0|0
    0|0
  • Arayış içinde hayatta gerçek başarıyı elde edememiş kişiliklerdir beyinlerini zaten kullanamadıkları için e bari boş boş durmasın en iyisi içip uçayım biraz kafasındadırlar yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...