Bu sesler nereden geliyor?

bizim merkezde bir tane tuvalet var bayanlar tuvaleti... o tuvalete ne zaman gitsem uğuldama sesleri oluyor uuuuu diye...bende sinirlendim bütün kabinleri tek tek aradım kimse yoktu nerden gelebiler bu ses? dedim ışık sönüktü tabi zifiri karanlık vardı tuvalette sonra ablam ışığı açtı bir anda önümüzde onuk duruşlu kadın belirdi ben korktum kadının tuvaletten çıkmasını bekledim çıkmadı sanki siz çıkın der gibiydi ne söylersek söyleyelim cevap vermedi siyah çarşaflıydı bende korktum elimi bile yıkamadan hemmen tuvaletten çıktım birdahada o tuvalete girmedim girmeyeceğimde ama merak ettim sizce o kadın nerden çıktı bir anda yoksa tuvalet lanetlimi ve o uğuldama sesi neydi öyle nedir bu iş lanetlimi? tuvaletin kapısı kapatılmalımı kimse girmesinmi nolur cevap yazın bu arada teşekkürler...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• :/ yani lanetlimi bilmiyorum.. rüzgar seside olabilir.. hasta bir kadının mekanıda.. böyle yerlerin kapatılması aslında güvenlik açısından en iyi olur

0|0
    0|0
    • orası bodrum kat şeklinde yani bildiğin uuuuuuu yapıyodu ama kimse yoktu olsun kapatılsada kapatılmasada o tuvalette benim işim yok

• aynen ya psikolojimi bozdu o kadın ablamın arkadaşıda bir daha oraya gitmedi :/

• :/ bence hasta biridir o.. biliyosun sokaklarda böyle insanlar çok o tür yerleride sanki evleriymiş gibi kullanıyolar.. sen bir daha karşılaşmada.. :)

• Öcüdür Öcü

0|0
    1|0
  • sutunu icde t=yat sen asgdfcgf

0|0
    1|0
  • Hangi filmden bu :))

0|0
    1|0
  • Sen elini yıkadınmı onu söyle :)

0|0
    1|0
  • kedidir kedi :P

0|0
    1|0
  • tuvalet lanetli değilde sana musallat olmuş olabilirler yani bir sana görünür olabilir

0|0
    0|0
  • tuvalet önemli bir zaatın mezarının üzerine yapılmış olabilir bu ihtimaldir .. yaha ugultu rüzgarla alakalı olma ihtimalide yüksek.. senden başka ugultuyu duyan var mıoda önemli ? yoksa sende skıntı war olabiler

0|0
    0|0
    • yanımdakilerde kadını gördüler ve duydular arkadaşı ve ablam

• maslak tarafı yerde cami var merkezde

• ha bana cok uzakmıs zaten gitmem oraya :D

• BAzen üste üste beklenmedik şeyler olabiliyor. Bu onalık pisikolojimizin ve hissetiklerimizin etkisiyle sandığımız ama alakası olmayan bu tür olaylara da mahal verebiliyor. Olabilir normal bence sorun etmemelisin derim..

0|0
    0|0
    • ama sadece ben görmedim yanımdaki arkadaş ve ablamda gördüler

• hımm enteresan bir durum.ss istanbulsa normaldir yani

• cam varsa rüzgar sesidir hç duymadın mı bizim

evde her gece o ses var :-)

0|0
    0|0
    • o tuvalette cam olursa daha kötü zaten tam karşısında morg kapısı var

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 harflilerle mi uğrasıyorsun yoksa :o

0|0
    0|0
  • olay yeri inceleme ekibini arasaydınız keşke

0|0
    0|0
    • :D o kadarına gerek yok gitmem benim canımdan önemli diğil ya :DDDDD

• ben anlamadim..siz icerdeyseniz zaten isik acik olur..sizden sonra mi geldi?kapidan gelmisdir?

0|0
    0|0
    • bizden önce gelmiş galiba kadın ama o karanlıkta ışığı açmamış bizde sonradan geldik ışığı açtık bir anda gözümüzün önünde belirdi

• sen onceki gelislerinde mi uuu sesleri icin tum kabinlere bakmisdin?

• evet hepsi bir günde olmadı 2 gün önce uuuuu sesler vardı sonraki gün kadın çıktı

• kadın hastadır adet sancısı çekiyodur garibim ondan canı yanıyodur ınleme sesıde ondandr .)

1|0
    0|0
    • ama ne zaman girsem uğulduyor o kadın donuk bakışı var ve zifiri karanlıkta orda ne işi var insan bir ışığı açar açma gereği duymamış :/

• yaşım 21'de...sen ne diyorsun 27 yaşındaki kadın bile korktu dedim ya gel sende korkarsın çoğu kişi korkar dimi ama

• korkarım tabı :)

Yükleniyor...