Eski sevgilim bana- -bir tarafların mı kalktı senin-- dedi. neden olabilir ?

biz ayrılalı 5 ay oldu. anlaşarak ayrıldık. çok dönmek istedi olmaz dedim istemedim. yani bitmişti özetle. ama arada mesjlar atıyordu naber nasılsın gibisinden. ben her an her dakika cevap vermiyordum hic. sonra bugun aradı mesgule attım. naber yazmış iyi saol dedim. napıyosun dedi. işim var sonra konuşurz dedim. gecende aynısını söyledim yani konuşmak istemiyorum onunla. anlamasını istiyorum. eminim ki anlıyordur.

bugun mesaja cevap olarak '' g.tün mü kalktı senin dedi. ''

şimdi ben bu aptala ne cevap yazıyım siz söyleyin. ve neden böyle dedi. bir erkek neden böyle der.

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• beni rahatsız etmezsen sevinirim yaz.. biye böyle der yaptıklarından aslında konuşmak istemediğini anlar, bozulur ama kendine yediremez bazı tipler.. işte buda o tiplerden birisi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hazmedemiyor ondandır aldırma ...

1|0
    0|0
  • Kıçın başın oynuyordur

0|0
    0|0
  • Cevap vermeyince sinirlenmiş .

0|0
    0|0
  • sinirlenmiş işte gurur yapmış sebebi belli :=) cevap yazma delirir zaten kendi kendini yer :D

1|0
    0|0
  • Buda yediremeyenlerden işte tam bir gıcık.Ona konuşmak istemediğini söyle bence.:D

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yazma. Umursamamak kadar sert bir davranış yoktur.

0|0
    0|0
  • göt benim damar benim sanane yaz

1|0
    0|0
  • seni sevmeyen değer vermeyen bir erkek bu uzak dur denirmi bu laf sevdiğine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bence hiç cevap yazma

1|0
    0|0
  • galiba ayrılmayı hazmedemiyor senin ona döneceğini düşünüyor ama sende dönmeyince seni yaralamaya çalışıyor bence en iyisi numaranı değiştir. eğer gerçekten bitti ise.

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0
  • hic bisey yazma en iyisi bu

0|0
    0|0
  • telefonunda numara engelleme varsa engelle gitsin..

0|0
    0|0
  • ne terbiyesizmiş.

0|0
    0|0
  • konuşmamak için iyi bir neden .

0|0
    0|0
  • İşim var diye geçiştireceğine konuşmak istemediğini açık açık söylemeliydin.

0|0
    0|0
  • Değiştiğini düşündüğü için ve konuşmak istemediğin için olabilir eğer ona karşı bişey hissetmiyosan uzatma tabi sana kalmış bişey bu..

0|0
    0|0
  • Yedirememiş işte böyle bir tepkiyi. Uğraşmaya değmez, boşver.

0|0
    0|0
  • çok koşmuşsun peşinden alışşmış gene koş istiyo apaaçık . cevap olarak şunu yaz

nerden gördn kalktığını demek ki hala arkamdasın adam ool artık ta yüzümü gör yaz

0|0
    0|0
    • bu cevap harika :)

• yıne geldım sana. Bana sen kendını ne sanıyosun dedı. Kendını ne sanıyosun deyıp duruyor ? Ne dıyım.

• ben normal insanım da senin kendini insan zannetmen çok sinir bozucu de

Yükleniyor...