Hayattaki en büyük başarınız ne? ne olacak?

hayattaki en büyük başarınız ne? ya da en büyük başarınız ne olacak?

0|0
14|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Android ile ilgili projemiz samsung firmasını satabiliriz eğer bu porje olumlu biterse zaten projede kullandımız tel de samsung firmasına ait

1|0
    0|0
  • Cenneti kazanmak olur inşaallah ! Cenneti kazanacak salih amelleri işleyebilcek biri olurum inşaallah o zaman En büyük başırının sahibi ben olurum...Gerisi hikaye bana göre...

1|0
    0|0
  • Vatanıma,milletime,devletime hayırlı bir öğretmen olduğum zaman işte o zaman kendime '' en büyük başarım '' oldu diyeceğim

1|0
    0|0
  • bı kız sevdm hayatm sikidı bı kızdan soıgdm ayrldm yıne hayatm sıkldı. kendmı gelstrcgm donemlerımı bok gbı gecrdm hala baska derdm yok sogdgm ayrldgm kızı tekrr sevmeye dırenyrm hep ıyı yanlarnı dusnyrm kotu yanı cok olsada. allah herkese huzurlu boş rahat bı zıhın versn ben b.u yemısım. mesela kutphaneye kapanıp kpss yı kazanmak ısterdm snrada bı kızla yuva kurmak kızlarmn olması. bu hayattkı en guzl sey olrdu.tabı ana babamnda yanmda olması .ama ben hayattan soyutlandm

1|0
    0|0
    • kütüphaneye kapan o zaman durma! oturma!

• vcdan azabı cekyrm haytmn en buyk sorunu baska bı erkekle gorsms .napcm ne etcm bılemedm barsrsam nısan yapmak zorndym ne para ne pul ne ıs ne sevp sevmedgnmı bılyrm

• boşver aşkı..

• basarisizliklarimdan ders almam en buyuk basarim dermisim asdfghjk

1|0
    0|0
  • kadınıma istediğimi evi yapınca sanırım en büyük hayallerimden birini başarmış olucam :)

2|0
    0|0
  • sorancım yarattığımız yorum kirliliğinden ötüre özür diler 5 yıldızı soruna veririm kaçtım bay:D

2|0
    0|0
  • ölmekölmekölmekölmekölmekölmek

0|0
    1|0
  • inanmak herşeydir

1|0
    0|0
  • Nişanlım ile evlenebilmek...

1|0
    0|0
  • Yamaç paraşütü yapmak :)

1|0
    0|0
  • en büyük başarım hayırlı kul ve evlat olabilmek olsun isterim. bu bana kafii...

1|0
    0|0
  • en büyük başarım ilerde mutlu bir yuva kurmak olcak herhalde

1|0
    0|0
  • Evlendikten sonra 1 ay yataktan çıkmayacam en büyük başarım bu olacak

0|0
    1|0
  • Yanılgılarım ve yenilgilerim galiba..

0|0
    0|0
  • hayattaki en büyük başarım başarısızlığım sanırım.

0|0
    0|0
  • böyle sorular görünc üzülüyorum bak düşünüyorum düşünüyorum bir şey gelmiyor aklıma nasıl başarısızım nasıl başarısızım anlatamam

0|0
    0|0
  • Kendimi yeterli görüceğim seviyeye gelip evlenirsem ailem olursa bu bana yeter.

Not: Kendimi asla yeterli görmicem.

0|0
    0|0
  • denen şeylere binememek

0|0
    0|0
  • sağ salim yaşayıp ecelimle ölmek olacak...!

0|0
    0|0
  • istanbul alman lisesini(Deutsche Schule Istanbul) dereceyle bitirdim.

0|0
    0|0
  • Herkesin kedine göre değişir ama büyük çoğunluğunun sperm olarak ilk sırada gelmesi bence

0|0
    0|0
  • Pas

0|0
    0|0
  • metin abiler namım:D

0|0
    0|0
  • henüz bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Allah'a sevgili bir kul,aileme ve insanlara karşı hayırlı bir birey olmak olur inşallah.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Grammy ödüllü ilk Türk kadın şarkıcı olma hayalim var. Umarım gerçekleştirebilirim :)

3|0
    0|0
    • yetenek varsa her şey olur :)

• çevre çok da şart değil bence, sen çalış illa ki biri görür o ışığı. hayalin gerçekten çok güzel. :)

• teşekkür ederim iyi dileklerin için :) umarım olur :)

• Etrafımdaki insanların hayatında bir tane daha benim gibisi olmayacak :)

1|1
    0|1
  • Hayalini kurduğum hayatı yaşamak en büyük başarım olucaktır.

1|0
    0|0
  • kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum artık. bide polis olursam tam olucak

1|0
    0|0
  • Üniversiteyi bölüm 2. liği ile bitirip işsiz kalmak en büyük başarıdır heralde :D O başarı bana ait :D

1|0
    0|0
  • hayırlı bir evlat yeyiştirirsem benden başarılısı olmaz işte.

2|1
    0|0
  • Ey büyük osmanlı torunları.Siz başarıya mahkumsunuz.Ve bu dünyada başarıya elde etmek istiyorsan sözüme kulak ver.Başarı sizin damarlarınızda.Başarıyı yakalamaksa ancak torpille olur.Siz ne bekliyodunuzki.

0|1
    0|0
  • var olmak değil yaşayabilmek herhalde..=)

1|0
    0|0
  • tıp fakültesini kazanmak ..inşallah 1 yıl daha ter dökecem..

1|0
    0|0
  • hala yaşıyorum:):)

1|0
    0|0
  • Hepinizi imana getiricem.sdfgfd.

1|0
    1|0
  • Anne olmak olacakk :)

0|0
    0|0
  • Olmasını istediğim bu olmasa da girdiğim iki sınavında ilk 100e girerek tobb etü de okumak ve aylık 2000 lira yaşam katkı payı almak. Ne isterdin deseniz korsan olmayı tercih ederdim tabii.

1|0
    0|0
  • Sanırım başarım olmayacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...