Türkiye'yi denetlemeye gelenler nerede?

TBMM İnsan Haklarını Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün "Bir ağaç kesildiğinde Türkiye'yi denetlemeye gelenler neredesiniz? Gelin, hep birlikte Mısır'a gidelim" dedi. Bence günün bomba sorusunu sordu. Bende merak ediyorum, gezi olayları olur olmaz Türkiye'yi kınama kararı alan sevgili Demokrat Avrupa Parlementosu nerede? Gezide ön safta yer alan Alman Milletvekili C. Ruth nerede? Yoksa Mısır'a gidip ön safta yer alacak cesareti yok mu? Der Spigel Arapça yayın yapmakta niye gecikti... İyi niyetli gezicilere günaydın... Bakınız Avrupa işte budur.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 5 yıldız verdim kaçtım. bana kimse yorum yapmasın.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Avrupa zaten şamaroglanına döndü gelen vuruyor giden vuruyor.

Sen bizdekilere bak.

Bizdekiler daha beter sanatçı bozmaları şuan sezlog seçme derdindeler

0|2
    0|0
  • Misirmi yok canim ne olmuski misirda onlar gormez olanlari niye gormediklerinide hepimiz biliyoruz

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Darbeye darbe bile diyemediler daha

0|1
    0|0
    • Bugün Eminönü'ndeydim. Allaha çok şükür. Bazen bir zulüm bir nasihatten iyidir. Eminönü Rabia gibiydi. Direniş ruhu yayılarak devam ediyor. Onların zulmü arttıkça müslümanların da uyanışı artıyor.

• Türkiyeden aşağıya doğru Suriye Filistin ve Mısır olmak üzere bir hat, bir Müslüman kuşak kurulacak. Ve İsrail o zaman bitecek. Dikkat edersen, Mısır iktidarı devrilir devrilmez İsrail Filistinle barış görüşmelerine başladı Müslüman Kardeşler tekrar iktidar olmadan en azını vererek Filistini kurmaya çalışıyor. Eğer Suriye'de savaşı ÖSO kazanırsa ve Mısırda yeniden İhvan iktidara gelirse israil için işler hiç iyi gitmeyecek. Bu fırsatı değerlendirmeye çalışıyorlar.

• Aynı fikirdeyim inşallah biraz sıkıntı çekicez 1-2 yıl ama sonrası güzel

Yükleniyor...