Moli balığının doğum yapacağı nasıl anlaşılır?

elimde 4 moli 3 dişi 1 erkek 2 moli hamile 1 haftaya doğurur dedi akvaryumcu yaklasık bir hafta oldu ne yapmalıyım yavruluk bile aldım ama doğum yapacağını nasıl anlarım

not: saçma sapan yorum yapmayınız rica ediyorum bilgisi olan yazsn.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• yavruluğun içine koy

hamile olanları

kendisi bırakır

2|0
    0|0
    • peki 2 tane hamile var 2side moli biri doğurdu diyelm yavrulukta yavrulr varken 2. moliyi atsam bir sorun olur mu?

• 2de melek var

• Arkadasım moli yavrulayacagına yakın karnının arka tarafında bir siyahlaşma olur o zaman yavruluga alırsın ve beklersin eger molilerin siyah ise sagdece karnının şişkinliginden anlarsın aldıgın yavruluk plastik olanlar ise zaten yavrular alttaki kısma düşer iki moliyi yan yana koymanda sakınca olmayacagını düşünüyorum braz geç cevap oldu sanırım saglıklı balıklar :)

Erkekler Ne Diyor 7

• link

Kesesi kızarana kadar bekleyin balık akvaryumun yüzey kısmına yakın yüzünce yavruluğa alabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Karnının iyice şişip neredeyse patlıyacakmış gibi olmasından ve tenha yerlere çekilmesinden anlaşılır.

Bitki yoksa akvaryumda yavruların yavruluksuz şansı olmaz.Akvaryum kaç litre?

0|0
    0|0
    • 60 litre bir vatoz bir çöpçü 2 melek 4 moli bir gurami var yavruluğum var bitki yok akvaryumumda yanlız molinin biri kuma çökmüş vaziyette ve karnıda oldukça şiş

• yok sanmam vaz geçmem :)

• İyi o zaman.:)

• moli canlı doğuran grunundan hamıle olanları yavruluga ayırman lazım aksı taktırde büyük balık küçük balığı yutar :D

0|0
    0|0
    • ama ne zaman almalıym onu bilmiyorum güzel diyiyosnda :)

• tamam bilgi edinince yazarım :D

0|0
    1|0
  • selam

0|0
    0|0
  • doğum yapacağını anlayabilirsin azına bak balığın yumurta varsa doğurur yakında

0|0
    0|0
  • doğum sancısı çeker bide suyu gelir

0|0
    0|0
    • heyy yarabbim allahın bir akılıısı sen msn burd ciddi bişe soruyoruz

• ::((( karınları şişkin oluyodur belki.

Kızlar Ne Diyor 2

• Merhaba... kesesikızarırr yazmissiniz ama benim bir molim bol siyahlı ve dalmaçyalı yavrulukta hamile şu an kizarsa bile nasıl gorcemki? Birde beyaz molim var onunda kesesi değil dudakları kizardi o da yavrulukta... ne zaman dogurcajlar meraktayim...:(( he birde bir haftalık yavru ile yeni doğan yavru birlikte yavrulukta yasayabilirmi? Moli ve lespistes karisik...

0|0
    0|0
  • o ne la

0|0
    1|0
Yükleniyor...