Kapat

Böyle Bir Erkek İçin Bunlara Katlanırmısınız ?

Arkadaşlar bir erkek düşünün 19 yakışıklı tatlı çok zengin olmasına rağmen devlet üniversitesini kazanmış her şeyin ciddiyetinde baba parası yemiyor ama babasının yanında çalışıyor kendi parasını harcıyor fazla değil 2 3 kişiyle çıkmış ve en fazla öpüşmüş ve ciddi bir ilişki istiyor ağır ve ciddi bir ilişki öyle cinsellik olmayan ve bir kızla tanışıyor ve kızdan ev kızı gibi evde oturmasını açık giyinmemesini ve erkek arkadaşlarıyla konuşmamasını istiyor ve bunun sonunda o kızla evlenecek siz olsanız böyle bir erkek için bunu kabul eder misiniz ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Beni kısıtlayacak bir erkeği istemiyorum,istemem.

Nasıl istersem giyinirim,ne giyeceğimi bilirim de.Evde oturmak istersem otururum ama daha çok gezerim.Erkek arkadaşlarım var konuştuğum görüştüğüm sevgililerini tanıyorum...

Bu yüzden kısıtlanmaya gelemem ne olursa olsun...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• hahah öyle bırı olmayan bırısı ıcın kabul ettım . onumu kabul etmeyecegım sevıyorsam tabıkıde .

0|0
    0|0
  • Hayır bir erkek için hayatımı evde hapis olmuş şekilde yaşayamam. Çok sıkıcı ve geleneksel biri gibi duruyor anlattığın kişi.

0|0
    0|0
  • gercekten asıksam kabul ederdım tabı

0|0
    0|0
  • Öyle bir erkek için değil de seviyorsam ve gerçekten sevildğimi hissediyorsam kabul ederim.

0|0
    0|0
  • evlenirim bile tam istediğim gibi biri

0|0
    0|0
  • Yaşı bana uygun olsaydı ederdim tabi:)zengin ya

0|0
    0|0
  • Etmem, saydıkların da çok matah özellikler değil zaten.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• hep iyi yanlarından bahsetmişsin hiç kötü bir yönün yok mu? tatlıyım yakışıklıyım demekle olmuyo bu işler

0|0
    0|0
  • evdende çıkmasın kız kapıya kilit vur üçan erkek sinege selam vermesin dişiler arasında gebersin :D evlensede boşanmanız uzun sürmez bro az geliştir beyinciğini

0|0
    0|0
  • kağıt üstünde güzel duruyor

0|0
    0|0
  • kadınları tek kıstası duyduğu aşktır bunu öğrenemedinzmi hala yeterince severse herkes için herşeyi yapar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...