Havuza atlayamıyorum cevap yazın

Herkes havuza lak diye atlıyo küçücük çocuk bile ama ben atlayamıyorum rezil olcam diye ne yapabilirim nasıl atlayabilirim bir yerimi incitmemek için ?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• cesaret hapı iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Balıklama değil de çivileme atlaman iyi olur.

0|0
    0|0
  • Söyle biri seni itsin... Bundan kolay ne var :))) Yda çağır ben iteyim büyük bir zevkle ,küçük bir itişle :)

0|0
    0|0
  • Söyle biri iktirsin -.-

Evet sıradaki sorun gelsin.

-Kayınvalidem çok geyiriyor.

Rafine zeytinyağı kullan, sıradakiii...

0|0
    0|0
  • sende atlama tüm sexepakliğinle merdivenden in saçlarınıda savur şöyle off atlayanlar imrensin sana ;)

0|0
    0|0
  • cevap , yazdım ...

0|0
    0|0
  • bir yernini inciltmezsin sırt üstü ya da göğüs üstü düşsen bile... özgüvenini topla ve atla ben 7 metreden atlıyom ve alışınca birdaha bir daha istiyorsun emin ol :) az güven kendine

0|0
    0|0
  • Yatağa kendini bırak çalışma yap ben ilk denememde çok güzel bir atlayış düşünüp refleksim yüzünden çivileme düşmüştüm :)

0|0
    0|0
  • balıklama atla direk karnına temas ettirmeden atla sok kafanı direk uzan uzanabildiğinkadar bu kadar basit :)

0|0
    0|0
  • Atlamayabilirsin mesela ?

0|0
    0|0
  • sende atlama.kenardan süzülerek gir ; )

0|0
    0|0
  • ah orda olsamda arkandan seni habersizce havuza itsem bak ozamn nasıl atlanıyormuş görürdün

0|0
    0|0
  • bak böyle atlıcan

0|0
    0|0
  • omurilik felcine sebebiyettir atlamayı deneme ...

0|0
    0|0
  • sen benle olsan seni çalıştırırdım

0|0
    0|0
  • Gözlerini kapa ve atla :D

0|0
    0|0
  • Boğulma korkun yoksa, korkmadan atla..

0|0
    0|0
  • Atlaren ayaklarını iyice karnına kadar çek birşey olmaz ozamn

0|0
    0|1
  • boşver atlamadan gir sende

0|0
    0|0
  • Ben yüzme bile bilmiyorum daha rezil durumdayım :(

0|0
    0|0
  • önce karpuzlamasına atla, merak etme en kötü atlayışın bile 10 dk gülerler sonra susarlar. sende alışmış olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 Atlama eğer korkuyorsan ya da utanıyorsan. Atlamayanın incileri dökülmez

2 İlle de atlayacaksan önce havuzun kenarına kadar git çok hafif sıçrar gibi bir adım ileriye atla bırak yumuşak yumuşak suya girsin bedenin. Sonra zaten alışırsın.

3 Millet iyi atlayamazsam bana güler, dalga geçer diye düşünmekten vazgeç. sadece havuzda m değil tüm hayatında. insan başkaları ne düşünür diye kaygılanarak yaşayamaz. bırak içinden ne geliyorsa yap. ister çivileme dal, ister karpuzlama atla ya da hiç atlamadan hanım hanımcık merdivenden gir. milletin ne düşüneceğini de zerre kadar sallama

0|0
    0|0
  • macburmusun sende atlama yaaa

0|0
    0|0
  • Atlama.

0|0
    0|0
  • Önce cesaret etmelisin

0|0
    0|0
  • bende atlayamıyordum sonra havuza gitmeyi bıraktım