Sizce ne demek istiyor ne düşünüyor?

eski sevgilimin faceine baktım bu gün 5 gündür sadece oyun oynamak için girmi face e normalde bir şeylerde paylaşırdı bu gün girmiş ve Allahım bana öyle bir eş nasip et ki ömrümün son demlerinde bile gözlerine baktığımda kalbim ilk gün ki gibi çarpsın yazmış bir de bu saaten sonra her an her şey olabilir diye yazmış 2 facei var birini kapatmıştı onu açmış sizce ne yapmak ne demek istemiş. bana hayatımda kimseyi istemiyorum demişti acaba hayatında biri mi var onu sevdiğim ya da barışmayı düşündüğüm içiniçin sormuyorum aklıma takıldı sadece .

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sadece aklın mı takıldı ? :) ne işin var pekii elemanın duvarlarında..

0|0
    0|0
    • sadece aklıma takıldı öylesine baktım

• en ufak hatada ayrılmak istiyordu eleman hep kendisinin istediği olsun istiyordu sevgi değil onunkisi oyun oynnamak

• ozamn uzak duracksnz o tiplerden kendinze yakışına sevgisi saygısı sadakati olan birini beklicksnz boş verin onun duvarını takip edipte hatırlmaya gerk yok değmez yani..

Erkekler Ne Diyor 3

• Herşeyde birşey çıkarmamak lazım, bende beş yıllık sevdiğimden ayrıldım, paylaşırdım böyle şeyler, ama sırf bişey olsun diye değil, hoşuma gittiği için paylaşırdım, kendimce yapardım böyle şeyler. Yani paylaştığı şeye bakılırsa, önceki sevdikleriyle iyi gitmemiş bazı şeyler, daha huzurlu mutlu olabileceği birini ALLAH (C.C.)'tan istemiş.

0|0
    0|0
    • doğru daha önceki yaşadıkları ilişkileri iyi değildi

• Kurcalamamak lazım, ne kadar üstelersen üzülen sen olursun. Ailenle vakit geçir, kafan iyice rahat olursa bazı şeyleri yeniden düşünmeye bak, ne yapman gerektiği konusunda.

• heran herşey olabilirse evet

0|0
    0|0
  • herşey olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senden daha fazla ilgi romantik olmanı bekliyodur

0|0
    0|0
  • Hiç sanmam aynı sözü bende yazdım sadece bir temenni sözü senlik bişey değildir takma bence

0|0
    0|0
  • bir erkek bir bayana hayatımda kimseyi istemiyorum diyorsa o bayanı istemiyor demektir kısacası seni başından atmış ve yeni aşkalara hazır !

0|0
    0|0
    • olabilir ama bu yazdıkların sevgilisi var anlamı çıkar mı

• ozman on u tam unutma vakti yanii

• o seni zaten unutmuş.sen de onu boşver gitsin

Yükleniyor...