Sevgili adayınızın mesleği

Sevgiliniz yıllarca turizmde barmenlik yapmış birisi mesleği itibariyle yaşam tarzıda görmüş geçirmis biri hakkında düşünürsünüz

Güncellemeler:
Meslek değişme zamanımı geldi acaba

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Yok tercihim değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben onun nasil biri olduguna bakarim eger düzgün dürüst ve gerçekten seviyorsa meslegi önemli degil ama o meslek sayesinde çevresi geniştir büyük ihtimal. Yanlış bişey yapmayacak biriyse bu sorun değil

0|0
    0|0
    • evet dogru soylemıssın ama cogu ınsan kacıyo hele uzaksa bende garsonum kıbrısta cogu bayan kotu gozle bakıp serefsız muamelesı yapıyo tanımadan

• Öyle insanlardan nefret ediyorum bu hayatta en sinir olduğum insan modelleri. Sen kendini bil gerisi boş bunu laf olsun diye söylemiyorum gerçekten öyle ister istemez kafaya takarsin ama düşünme yine de

• meslek önemli degildr karakteri ii ve güzel ahlaklı bırı olsun ayrıca sevmeyı bilsın yeterlıdr az ya da çok karın doyuyor

0|0
    0|2
  • Şu an tam bu konuda bir karar aşamasındayım. Ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok. Bi yandan kalben çok düzgün,iyi biri olduğuna ve beni sevdiğine inanıyorum diğer yandan da mantık o iş yaş diyip duruyor.

0|0
    0|0
    • Barmenmi oda

• Bu meslek niye bu kadar güvensizlik hissi yaratıyo kızlarda anlamıyorum

• Bilmiyorum onu ben de ama sırf bu yüzden gözümün önünde olsun diye sürekli bara gitmek(pek hoşlandığım bir şey değildir), saat sabahın beşine kadar uyumamak sıkıntılı bir durum yine de.

• Bana yaklaşmasın

0|0
    1|1
  • açıkçası doktor mühendis falan olsa iyi olur ama yoksa enazından memur olsun

0|0
    0|1
  • bana itici geliyo , ama şimdi nasıl biri oldugun önemli tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• görmüş geçirmiş diye düşünürüm :D

0|0
    0|0
  • Görmüş geçirmiş biri olduğuna ne şüphe efendim :)

0|0
    0|0
  • barmen olupta kız becermeyen yoktur sayısızca buna göre düşünün kızlar

0|0
    0|0
  • kendisine güvenim varsa olabilir

0|0
    0|0
  • Öyle biriyle sevgili olmam :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...