İnsanlardaki Hassetli Fesatlık neden oluşur?

Bir İnsanın başka bir İnsana kötü anlamda kullandığı Kiskançlık duygusu neyden oluşur..Neden bende yok ondan var yerine Helal hoş olsun demezler kimse kimsenin Mutluluğnu veya Rahatlıgını,güzel Hayatının dahada güzel olmasını ummaz mı?

Çok küçük bir örnek vermek gerekirse Bizim seneler boyunca hiç ilgilenmediğmiz Bahceli apartmanımız vardı kimse otur muyordu içinde Bahçesi ve evin Dış ve İç hali En gùzellinden değilde bir yanımızda bahçesi güzel olan var bir yanımızdada evi güzel olan var .Daha yeni yeni Evi güzelleştirmeye başladık Aile apartmanı oldu Halam Babaannem Ve biz oturuyoruz birde babamın Kücüklügünden Dadısı.Yanı yapdigmiz herşey kendimize Bahcemizin bir parvasinida bahcesi guzel olanlara sattık istediler bir parcasi dedigim 1/3.Evin bahcesi güzel oldu dısı kötü içide Şu an yapiliyor Fakat komşular bize nefretle bakiyor Bende yok onda var desem yok seneler boyunca onlarda vardı kötü davraniyoruz diycem oda değil bu kucuk bir örnekti ama merak ediyorum bu davranışın sebebi ne ?

Güncellemeler:
Teşekkür ederim hepinize Beni aydinlatdığnız için :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• insanda benim gibi insana bu yapılır mı be ya da ben daha iyisini hakediyorum diye bir ego var hepsi onun ürünü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• mutsuz insan mutlu insanı çekemez, mutsuz insan mutlu insanı mutsuzluğuna ortak etmek ister. Insanımiz bencil ve korkak. Sende varken bende niye yok çekememezliğidir bu. Aslında bu içten içe her insanın yaşadığı dürtüler, ama sonuç olarak bunu kontrol etmek insanın kendi elinde olan birşey:)

Cut.

0|0
    0|0
  • Bu insanın içinde ve doğasında olan birşey.

Olumsuz ve olumlu yönler içimizde kodlu, olumsuzu olumluya çevirmek bizim görevimiz çünkü dünyada akıl sahibi tek canlı biziz...

0|0
    0|0
  • nefıs var ınsanda sonuçta

halbukı ne demıs zaat

dünya sızın deıl neyı paylaşamıyorsunuz

can sızın deıl emanet neden kavga edıyorsunuz

0|0
    0|0
  • insanın içindeki kötu nefisten oluşur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • bunca yaşanan olayların sorumlusu sadece ''kibir''

0|0
    0|0
  • Haset.insanoğlunun yani bizlerin bir zaafı.bir eksiklik.bir ayıbımız.

0|0
    0|0
  • o dudaklar hiç yabancı değil :) daha kaç adet üyeliğin var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...