Türkiye'de geç oyunculuk nerede?

Ayda yılda bir Kıvanç, yakalarız. Onu da diziden diziye eskitene kadar kullanırız. Diğer çocuğun adı neydi? Hani Feriha'daki Emir varya. O da oyle. Çok yakışıklı bulunan erkeği de karakter oyunculuğu değil de, butun kızların sevgilisi patenli karizma olarak ama sadece bir kadını seven jönü oynatmaya çalışıyoruz. Neyse konu o değil.

Şimdi, bu çizgiden kaymaya başlayıp yabancı dizilerin, uyarlamasını almaya başladık. Küçük sırlar, Bir aşk masalı,Günşi beklerken, gibi. Tamam taklit yapılıyor da lise dizilerine veya filmlerine neden taklit edilendeki gibi inandırıcı olacak şekilde yaşı 25+ olmayan oyuncularla bunu denemiyorsunuz lan. Liseliyi neden hep abiler ablalar oynuyor. Oyuncu mu yok elinizde yetiştirin abi o zaman. İsa konuşuyor ama siz bir liseliyi oynayamıyorsunuz.

Bir One direkşın hayranı sevgiler.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ajanslar oyuncuları yetiştircez diye oaralarını alıyor ama üstlerine düşmüyorlar

fotomodellik yaptığım dönemde bir genç çocuk vardı

kıvanç tatlıtuğun gençliği nerdeyse duruşu bakışı on numara

çocuğa şans vermediler

para odaklı dönüyorlar

haliyle yönetmenlerde terchini diğer yönde kullanıyor

0|1
    0|0
    • Paranın konuştuğu belli de. Yetenek işi parayla alınamaz ki demekki bunların elemesini yapan proofesyonel biri değil.

• SAna bişey hiç bir zaman. Tanınan kişilerin güzel projelerde olmasını çekici bulmuyorum.Yeni yüzler daha zevk veriyor bana.

• aynen

umarım değişir sistem

Erkekler Ne Diyor 8

• He ya o lise dizilerindeki liseliler hocalardan büyük :/

1|0
    0|0
  • Evet bencede aşırı saçma, bir dizi vardı arka sıradakiler mi ne diye orda baş rolde ki herif +35 yaşında ama liseliyi canlandırıyodu ilginçti. :D

0|0
    0|0
  • Annem bir şansını dene diyor. ama utanıyorum :/

0|2
    0|0
  • Bunlar oyuncumu be şarhoşlar sürüsü

0|2
    0|0
  • dizi mi ? bir dizi hayat hikayelerim var benim zaten başka dizilerle araya reklam alamam...

0|0
    0|0
  • Seviyeyi yükseltme.

0|0
    0|0
  • Oooo, neredesin evcilkaktüs? Hiç göremiyorum seni!

0|0
    0|0
  • 38 yaşındaki adamın liseli rolünde oynadığını biliyoruz biz. Ama şu var dediğin gibi küçük çocuklar oynasa yaşı büyükler izlemez. Ama böyle herkes izliyor. 3 Aptal filminde bakarsan başroldeki o adam okul müdürü ile nerdeyse aynı yaşta ama adam genç görünüyor. Onun da yaşı baya var normalde hani. Neyse uzun lafın kısası adamlar neyin seyirci getireceğini biliyor. He tv izlemiyorum ama o 3 aptalda çok genç yaştaki insanlar oynasa izlemezdim şahsen hani çoluk çocuk seyredemem.

0|0
    0|0
    • 3 aptaldaki eleman tanınan biri amir khan. Bak şimdi liseliyi canlandıran kıvanç olsa rol icabi çok kilo verip saç traşı cart curt uydurur kendini. 3 idiotta zaten uniliyi canlandırıyordu. Lise 1 nerde arka sıradkai oktay nerde

• He ben de Oktay'i diyordum. 38lerdeydi heralde onun yaşı baya var yani. Ama adam genç görünüyor ve yakışıklı göze batmıyordu o :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Genç görünen adam getirseler canıma minnet.

Bakıyorsun en az bir 25 gösteriyor o da en az ama 17-18 yaşındaki insanı canlandırıyor yaşı zaten 25'i çoktan geçmiş.

Bari 20'lerinde birilerini al oynat da az küçük göstersin...

0|0
    0|0
  • bence büyük kişileri seçmeleri daha güzel.ay ne ergen veletlerini getirecekler görüntüleri bile uyuzca o ergenlerin

0|1
    0|0
    • Liseli karakterin arka sıradakilerdeki oktayın oynaması çok güzel evet. gibi. rf rfs

• çünkü yakışıklı ve büyük erkekleri oyanatarak daha çok reyting alacaklarını düşünüyorlar.Ki yaşıtlar oynasa daha çok reyting alır .Ve artık disney channel yerine türk dizilerini izlerler.

0|0
    0|0
    • Tamam kore dizilerini çalıyoruz ama adamlar 25 yaşında bile 18 gibi gözüküyor sen oyle msin be türk genci! yaşının adamını bul dffdfd

• kerem bursin 26 yaşında ve hiçte 18 gibi gözükmüyor maşallahı var :D

Yükleniyor...