EVLİ İNSAN NEDEN ALDATIR?

arkadaşlar ben bekarım, ama bu sitede de olmak üzre, günlük yaşantımda da; eşini boynuzlayan kadın ,erkek biliyorum ve bu her geçen gün artıyor , aldatma nedeni olarak, evliliklerindeki mutsuzluklarını bahane gösteriyorlar i, peki aldatma gerçekten o anki sıkıntıdan mı kaynaklanıyor? yoksa insanın içindeki şeytan onu benliğine mi itiyor? evlilikten evlenmeden soğudum .. aldatanlar birde, ''eşimi sveiyorum ama başka çarem yoktu , o beni buna itti '' diyorlar, peki bu insanların iradesi yok mu? mutsuzsun diye illaki zinaya mı koşacaksın ? bu insnlar artık sevgililerini bile aldatıyor nedenini gerçekten merak ediyorum , insanlık artık öldü mü ? herşey birtakım dünyevi zevklerden mi ibaret oldu ? ben anlayamıyorum anlayan var mı?=

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• yaşamadan nasıl anlayabilirsin ki?

0|0
    0|0
    • aslında artık birçok şeyi görerek de kavrayabiliyoruz özellikle bu konu , insan düşünüyor bende evlensem aynı şey mi olacak eşim başkasına mı gidecek, beni kandıracak mı diye , bunlarda evliliğe olan güvensizliği artırıyor işte,

Erkekler Ne Diyor 6

• ben kocasını sevgilisiyle aldatan kadının sevgilisinide başkasıyla aldatanına şahit oldum yuh artık :S

aldatmak cinsiyet meselesi değil karakter yoksunluğu rahatsızlığıdır.

1|0
    0|0
  • Kendilerini öncelikle aldattıklarından aldatırlar. Her iki cins içinde en olmaması gereken durum aldatmadır.

0|0
    0|0
  • Bikere gelmişim dünyaya sadakatte nedir ? Heykel gibi çocuk yat altına gitsin düşüncesi. Erkeklermi?asla aldatmaz.

0|0
    0|0
  • aklına giriyorlar iştee hatunun farklı tadlar arıyor ama hatundan onay olmadan olmuyor bu işlerr

0|0
    0|0
  • İnsanlar ölü tabi

kaçamak zevkli geliyor millete karısının ya da kocasının degerini kaybediyorlar yazık işte sadece yazık :S

0|0
    0|0
  • neden dert ettin bunu sen bakim?

0|0
    0|0
    • dert etmemek asıl saçma olur herkes sevdiği insanla evliliği düşler ama bu dünyanın gidişatınd boynuz yemekte var..

• neyse

daha fazla yorum yapmayacağım

• şükür,,,

Kızlar Ne Diyor 3

• birisini aptal yerine koymak hoşlarına gidiyor insanların. istemeyen boşanır çeker gider.

0|1
    0|0
  • alışılmış düzeni bırakmak zor gelir ama bir yandan maceraperest bir ruh..ya da aşılamayan sorunların baskısından kurtulmak..pek çok sebep var aslında ama geçerli değil.

0|0
    0|1
  • evlenince aldatmam kesinlikle . ama evli olduğum adam beni aldatırsa yapıcağım birşeyim olmaz . sonuçta evlenip boşanmakta zor . allah korusun ama biz kadınlar çekiyoruz işte .

0|0
    0|0
    • Evlenmeden önce aldatırım demek istiyorsun öyle mi?

• yoo ben sevdiğime adarım kendimi . aşkta çok tutkulu ve takıntılıyımdır . birini istiyorsam biter . diğer erkekler ölür benim için

Yükleniyor...