Galatasaray intikamını alacak mı?

Galatasaray Fenerbahçe den 6-0 ın intikamını çok farklı alacak diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
Teşekkürler yorumlar için

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• tarihi fark olur mu bilemem ama artik fb kesinlikle gsnin rakibi degil diye düsünüyorum.

Bu sene daha fazla puan farkiyla sampiyon olacagini düsünüyorum galatasarayin.

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Tam tersini düşünüyorum

2|4
    1|0
  • Biz intikamımızı çoktan aldık ..

''Büyük Takımlar aldıkları kupalarla, tarihleriyle, Küçük takımlar ise Büyük takımları yenmekle övünürler.''

2|2
    1|5
    • evlat sen hiç kadıköyde fenerbahce galibiyeti gördünmü :D yaşın ona tutyomu :) ,büyüklermiş,15 yıldır galip gelemiyosunuz utanmadan bide büyüyüz diyosunuz yaa,dış sahadada topu topu 2 yıldır yeniyosunuz arada bir oda,ayrıca türkiyede en cok resmi kupa kazanmış takım FENERBAHÇE dir,arkasında gs gelir,elinin altında google var yaz öğren gercekleri,aramızda oynanan maçlara gelince ezici üstünlüğümüz var,e bunların hepsi gercekken siz bizim hanımımızsınız hala:D

• 6-0 intikasm meselesi olmaktan çoktan çıktı. Koyu gsliler bile makara olsun diye fblilere ulan hadi iyisiniz zaten zamanında 6-0 yenmiştiniz diyip kahkaha atıyolar. Bende fblilere böyle destek oluyorum. Üzülmeyin lan siz bizi6-0 yenmiştiniz. Boru mu... şdfjşfdg

0|0
    2|4
  • Ben de öyle düşünüyorum

0|0
    2|4
  • Rüyan da görürsün son sene şampiyon oldunuz diye bu kadar düşme:)) komik oluyor:))

0|5
    1|0
  • 7 0 unutmayın:)

0|0
    2|4

Erkekler Ne Diyor 20

• 1|4
    0|1
  • zeki müren yaşasaydı bile göremezdi :D

2|4
    1|1
  • ne zaman alır bu intikamı

0|0
    2|3
  • hayal urunu bu

1|4
    2|1
  • Spora sizin gibi bakanlar yüzünden tufbol izlemiyorm.

1|3
    0|0
  • tarafsızım ama bu iyimiş :) link

bence ironik bir şekilde en iyi cevap olmuş :)

0|1
    0|0
  • evet bakalım biz görebilecekmiyiz :))

0|0
    0|4
  • piskolojik üstünlük artık bizde neden olmasın

0|0
    1|3
  • Bir gün gelecek 8-0 alacağız. FB olacak F8. :)

0|0
    2|4
  • Fenerbahçe nin sahasında kupa kaldırması oldukça ağır bir intikamdır.

0|0
    1|4
  • 6-0 a karşılık versinde intikam almasın düşman degiliz GFB

0|0
    0|2
  • Allah aşkına 6-0 mı kaldı.Perişan oldu fener bir yandan biz bir yandan cardozo bazen acıyorum

0|0
    2|4
  • Sporda şiddete hayır...

0|0
    0|0
  • fenerbahçe kupaların ve 7 kişiyle 7-0 ın intikamını ne zaman almış ?

0|0
    2|1
  • Alsın almasın umrumda değil takım çok iyi durumda fener bizim rakibimiz değil artık son maçta gördük tek amaçları gsnin futboluna engel olmak.

Hedef şampiyonlar ligi.

0|0
    2|4
  • Fenerbahçe napsın :D (7-0)

0|0
    1|5
  • alırız knk

0|0
    0|0
  • 6s'nin Alışı baya Kuvvetli ,istediği zaman iyi alıyor ...isterse yine alır...

2|4
    0|1
  • bence kesin alacak link

0|3
    0|1
  • Tam Tersi Olacak Gibi Geliyor Son Maçta Sanş Diye Düşünüyorum Bunu Fenerli Olarak Değil Beşiktaşlı Olarak Düşünüyorum .

2|4
    0|0
Yükleniyor...