Tıpçıyla çıkmak fazla zor!!!

merhaba arkdaşlar,benm bir sevgilim var,2 yıldır beraberiz,kendisi tıp 4 te,ben bu yıl üniversiteden mezun oldum,seneye nişan yapalım diyorum ama o bir kaç kez sınıfta kaldığı için ailesine böle bişeyi söylemekten utandığını ve onların bu işe erken olduğu için sıcak bakmayacaklarını söylüyor.(henüz ailesinden sadece annesi beni biliyor)ona göre okulunu bitirdikten sonra olmalıymış nişan da düğün de.Ama benm ailem de en azından adını koyalım diyo,kendi aramızda bir yüzük sadece. çok mu şey istiyorum.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an ben de tıp okuyorum ve gerçekten çok zor.. Sevgiline hak vermen lazım..

0|0
    0|0
    • kaçıncı sınıftasın?

• teşekkürler:))

• :) bir şey değil

Erkekler Ne Diyor 9

• zor insanlarız maalesef, bizi de tıpçıdan başkasının çekmesi biraz zor :/ onun da kendince planları vardır, sınıfta kalmış olsa da tus için hedefleri vardır. evlilik demek tüm bunlardan vazgeçmek demek çünkü evlendikten sonra okulu bitirip tus kazanmak imkansıza yakın.

0|0
    0|0
  • adı konulunca devamıda gelıyor emin ol adını koyduk nişan yapalım nişan yaptık e e dugun ne zmaan olcak kac sene boyle olmaz felan... ;)

0|1
    0|0
  • İşin çıkarını söyleyeyim. Sen bekleyeceksin okulunun bitmesine bir sene kala nişan yapacaksınız, bitince evlenceksiniz :) Askerliği katmadım işin içine, kolay meseleler değil bunlar.

0|0
    0|0
    • okulun bitmesne bir yıl kala tus belası var malesef,o zaman hiç olmaz,2 yıl varken olması daha rahat olur bence ama kabullenemiyo beyfendi

• Onu da anlamaya çalış. Okurken evli olmak gerçekten çok zor. Bana göre askere gitmeden evlenilmemeli, ne olacağı belli değil.

• okurken ewlenmiycek okulun son 2 yılında nişanlı olacak,okul bitince evlencez,askerlik evliliğe sorun değil doktorlarda,yine işini yapacak

• evet çok şey istiyosun her şey senin düşündüğün gibi basit değil okulu bir bitirsin önünü görsün çocuk hem zaten hayır dememiş ki sana ne kadar acelecisiniz.

0|0
    0|0
    • ama ona göre ewlenrken 5 yıldır çıkıyor olacaz,bu çok fazla.en azından bir yüzük ya bu kadar mı zor!

• öyle mi diyosun:))

• sen istiyorsun ki herkes seni haklı bulsun tatmin olayım istiyorsun ama haksızsın sorundada zaten haksızım diye bağırıyorsun erkeği öyle sıkıştırırsan evlenelim nişanlanalım vs diye elindekindende olursun adam seni seviyo ki bu ısrarlarına rağmen hala seninle şimdi senin yapman gereken ona okulunu bitirmesi için destek olman hatta düşüncesini sana vermemesi için uzak durman bile ona yapacağın en büyük fedakarlıktır korkma belli seviyo seni eninde sonunda senindir o ama böle devam edersen olmaz

• Yok haklısın ama tıpçıları ateistler bile açıklayamıyor :D

0|0
    0|0
    • bu kadar zor olacağnı tahmin etmemiştm

• istemek degilde bu gibi durumlarda 1.empati kur baktın olmuyor erkegini bir araştır ne düşünüyor

0|0
    0|0
  • Kızlar kızlar kızlar, Neden hep böyle bir genelleme yapıyorsunuz tamam dogru meslege göre birz huy değişiyor ama her meslekten her tür insan var yeter ki sen dogrusunu bulduguna emin ol...

0|0
    0|0
    • doğru insan olduğuna eminim inşallah tabi ama sadece bu konuda uzlaşamadık,genelleme yapmak istemedm aslında

• Sıkıntı yok ya dua et inşallah oda olur her ilişkide sıkıntı çıkar önemli olan onunda böyle düşündügüne emin olman onunda seni gerçekten sevdigine eminsen gerisi teferruat

• daha bunun tusu var uzmanlığı var geçmiş olsun :D

0|0
    0|0
    • ayyyyh:D:D bu nedir arkadaş,şimdiden yordu

• Hukukcularla cikin tipciyi napacan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Haklısın

0|0
    0|1
  • bende bu yıl tıpçıyla çıkmayı planlıyorum, doktorculuk oynıcaz grnjk

1|0
    0|0
  • bende de aynı bela var. sınıfta kaldıkça kafayı yiyorlar. neler çektim aylarca. yani aranızda bir söz yapabilirsiniz bence de ama ona da hak ver. önce seni bir tanıştırsın tüm ailesiyle vs vs.

0|0
    0|0
    • aramızda söz yapmak mantıklı gelmiyo bana,benm derdm gelen görücülerin ağzını tıkamak,herkes bilsin istiyorum nişanlı olduğumu

• nişan için 2 yıl daha bekleyebilirsin bence.

Yükleniyor...