Bundan birkaç sene sonra Galatasaray, Fenerbahçe kadar gıcık kapılan bir takım olacak. Sizce de öyle değil mi?

Geçmişte Fenerbahçe çok başarılıydı Fenerliler çok havalara girip kendini beğenmişlik yaptığı için insanlar zaman içinde Fenerbahçe düşmanı oldu. Şimdide Galatasaraylılar çok şımardı, çok havalara girdiler uzun sürmez bundan bir kaç sene sonra Heryerde Galatasaray düşmanlığı başlayacak benden söylemesi. Yakında kimse galatasaraylıları sevmeyecek Heryerde Galatasaray' alaya alınacak

Güncellemeler:
Valla galatasaraylı arkadaşların yorumları haklı olduğumu gösterdi eleştiriye bile gelemiyorsunuz bu nasıl bir kendini beğenmişlik siz gıcıklıkta fenerbahçeyi sollarsınız-D
link

Galatasaray lılara kapak olsun:)) Fenerbahçe'nin en başarılısı

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım Beşiktalısınız keşke FENERBAHÇE kadar başarılı olsanız sonra soru açsanız.

1|0
    0|1
    • Fenerbahçe en başarılısı kabul ediyorum link e baksana:))

Erkekler Ne Diyor 16

• çok havalanan çabuk söner diye düşünüyorum

Allah herkese şampiyonluk dönüşü rakip oyuncular var diye kutlama yaptırmayan Süleyman Seba gibi başkan nasip etsin

3|1
    1|1
  • Herkes bir Beşiktaş olamaz.Fenerbahçeliyim ama ergenlikte siyah-beyazı terletmiş bir sporcuydum.Ne hamsiler gibi oyuncu yetiştirir veya maç satar,ne Aziz gibi mafyavari işlerşe ilgilenir ne de Ünal Aysal gibi düşene vurarak kendini başarılı göstermeye çalışır.Beşiktaş duruşuyla halkın takımıdır.

1|2
    2|1
  • Galatasaray hep daha başarılıydı zaten. Kuruluş amacı bile diğerlerinden farklı. Türk olmayan takımları yenmek.

3|1
    1|1
  • Ben fenerbahçeliym ama asıl başarılı olan galatasaraydı.Biz yılardır sadece kendi ligimizde başarlı olduk.ama kendi ligimizde fenerbahce galatasary beşiktaş trabzon cogu başarılı oldu.Önemli olan avrupada başarıyı yakalamak.Bunuda galatasaray gerçekleştirdi.Devleri zamanında güçlü ve efsane kadrolarıyla yendi.Fenerbahce hangı devı yenmiş söylermisn bir tek çeyrek finale cıktıgımız seneki başarımız iyiydi.Geçen sene yarı fınal oynadık ama yaptıgımız takımlar dev denilcek takmlar değildi.Galatasaray real madridi yeniyor biz salzburgu zor yenıyoruz

0|0
    0|0
  • galatasaray fener gibi değildir çünki o mektebi sultani dir onu fatih sultan mehmet'in oğlu padişah II mehmet kurmuştur yani galatasaray asil dir. aslında bozukluk olmayan sonundada bozukluk olmaz.

0|1
    2|0
    • Helal... +1

• Tabii zaten ülkede tek üniversite okuyan sizsiniz okula alırken hangi takımlısınız diye soruyorlar her takımın taraftarının cahili Kültürlüsü vardır. Gerekçen çok saçma..

• iste tipik bir fenerli den veciz sözler :D

• fenerbahçe ne zaman başarılıydı pardon yanlış okudum heralde fenere duyulan nefret başarılarından değil ali şen le başlayıp aziz yıldırımla tavan yapay bir olay hepiniz birsiniz biz biriz deyip ortalığı karıştırmalarından spor dışı her türlü olayla adlarının anılşmasından bu nefret başarılarından değil başarıdan olsa gs den nefret ederdi toplum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ne zaman başarılı oldu ki

Asıl Galatasaray her zaman başarılıydı 2000li yılları hatırlamıyorsun galiba ama o zaman kimse nefret etmedi aksine daha da sempati duydu

Fenerbahçenin sevilmemesi başarılı olduğu için değil antipatik bir başkanı futbolcuları ve taraftarları olduğundan başarısız oldukları halde başarılı görünmelerinden dolayı :))

0|0
    1|0
    • Fener'de başarılıydı. Futbol tarihine bak ama Galatasaray da Fener'in yolundan gidiyor onunda başkanı taraftarı aynı kişilikte

• Verdiğin linke baktım oradaki tarih

• Önemli olan şampiyonluk sayısı zaten onda da GS önde bir de Avrupa kupası var

• Bence yanlış bir tespit. Biz Fener gibi olmayız. Bizim okumuşluğumuz var. Eğitim, vakarlık, efendilik, rakibe saygı kulübün genlerine işlemiştir. Aşırı giden taraftarlarımız bu kaideyi bozmaz.

0|0
    1|0
    • Galatasaraylılar adam Fenerli diye adam öldürüyor sen daha biz okumuşuz Kültürlüyüz diyorsun:))

• Olmadı mı daha sanki?

0|0
    1|0
  • geçmişte Fenerbahçe çok başarılıydı derken:D ayrıca fb'yi antipatik yapan şikecibaşı aziz yıldırım'dır.

0|1
    0|0
  • Ne alaka çok saçma düşünüyorsun.. Hiç öyle bir şey olmadı ezeli rakiplerdir onlar hep böyleydi =_=

0|0
    2|0
    • Feneri sevmeyen daha fazla bu tesadüf mü?

• Üç büyüğe ezik demek senin futbol kültürün sıfır:))

• Fenerliler mi büyük ? =_= Kayseri spor bile daha görkemli gözümde..

• güncelleme yaparken şu kupaları müze durumunu felan da bir saysak be ne dersin

0|0
    0|0
  • Adam kahin beyler dağılın

0|0
    0|0
  • Türkiyede başarı denilince akla ilk gelen takımdır Galatasaray aksini idda edenle her platformda yarışırım

0|0
    1|0
    • hay beynsiz 2012demi kaldın 2013e bak bakim ayrıca gol galibiyet onlar sadece faso fiso kimin daha çok kupası olduğuna bakmak istersen müzemiz herzaman açıktır yalnız Uefa kupamızı çalmayın şikeciler sizi :D

• İşinizegelmeyince tartışmaya gerek yok değil mi? Link kapak olsun herkese:))

• isimizemi gelmiyor dunyanin en iyi takimlar siralamasina bak baklim gsmi fbmi onde ayrica sizin suanki durumunuzda ortada konyadan 3 gol yemek her babayigidin harci degil .D

• fb nin başarısı nedir

0|0
    0|0
  • Ghhvbbvvvbhkkhvcghhcgnjiicmmvcxsfhj

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende genel anlamda bir gıcık kapma durumu var ama dediğin tarz bişeylerde olabilir tabi :) Halkın Takımı Beşiktaş :)

0|1
    2|0
  • Rüyan iyiymis Gizli

0|0
    2|1
    • Buna gerçek denir büyüyünce öğrenirsin:))

• Rüyalarını paylaşmak yerine beyin egzersizleri yap.

• Rüya değil canım gerçek çok gıcıksınız sen sindiremesen de öyle:))

• Bizde hep başarılıydık.

Dalgaya alınacaksak alınalım,büyük bir kulübüz bir alaya alındık diye küçülecek değiliz ya!

0|1
    1|0
    • Ben komplekslerimi aldırdım ;)

• Olabilir yanlış söylemeyeyim bilmiyorum tam çünkü.

• Galatasaray'ım öyle olmaz Gizli .. Fener'den çok farkımız var ..

Ayrıca birilerinin bizi sevmesine gerek yok ..Biz Galatasaray'lılar yeterince seviyoruz birbirimizi ..

1|0
    1|0
  • amaaaaan ha galatasaray ha fener ikiside turk takimi ikisindede turkler simariyor sonucda

0|0
    0|0
Yükleniyor...