Anlatacak kimsem kalmadı bari siz dinleyinn .s.s

Sonra hayatınıza biri girer. Girmesine izin verirsiniz yani. O gelir mutlu eder. Beraber her seyi yaparsınız. Gülersiniz, ağlarsınız, beraber mutlu olur, beraber ağlarsınız. Bir sürü yerde bir sürü anınız olur. Bitmeyecek bir masal gibi. Bitmeyen bir ruyaymıs gibi hissedersiniz kendinizi. Sonra bir anda bilmediğiniz,anlam veremediğiniz bir soğukluk girer araya. İcin icinizi yer ama ne oldu diye cesaret edipte soramazsınız. Belki ağlarsınız günlerce. Belki iciniz sıkılır, bunalırsınız. Sonra o gelir mutluyuz sanarken olmuyor der, yapamıyorum der,üzgünüm der, bitti der ve gider ... Neye uğradıgınız sasırırsınız. Önce inanamazsınız. Bir kac gün ulasmaya calısırsınız. Günler gecer,aylar gecer hatta yıllar gecer gelmezz. Ama umudunuzu yitirmezsiniz. Hep gelecek ümidiyle yasar gidersiniz. Ama bir gün ne olur her sey biterr her sey sona erer. Artık umutlarınız tükenmis ondan vazgecmis ama bir o kadarda yıpranmıs bulursunuz kendinizi.

GELİR HAYATINIZIN İCİNE EDER VE GİDER ...

Anlamadıgım sey su: Madem gidecekler neden gelirler ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• yalnız değilsin bu konuda..ama kendini toplamalısın bunlardan ders almalısın zayıf noktanı kendin gördün ve kendini toplama zamanı...

Çokta güvenmeyin kimselere, kimse göründüğü gibi değil!

Çokta inanmayın verilen sözlere, hiç söylenmemiş gibi oluverirler günün birinde!

Ama insansınız neticede,eğer hata eder de inanmış olursanız bir gün verilen sözlere, takılan maskelere;

gidenin arkasından küfür etmeyin!

Yok, hayır! iyi insan olmanız için falan söylemedim!

Değmeyecek birine boş yere ömrünüzden bir nefes eksiltmeyin!...

1|0
    0|0
    • Haklısın. Biz böyleyizşu anağlıyorum ama yarın kalktıgımda dunyanın en mutlu insanı olurum cünkü bilirim değmiyo.

• kalbindeki niyetlerinde ne varsa seninle olsun ;)

• Amiiinnnn :D

Erkekler Ne Diyor 11

• .s.s yi görünce geldim hemen.

Ayrılsalar da hep sevilmek isterler. kendileri için üzülen birilerinin olmasını isterler. Duygularını okşarlar.

Bencillik egoistliktir. Çünkü senin neler düşüneceğini umursamadan gelirler. Nasıl olsa birini bulur derler. Halbuki o kadar basit değlidir. Sevginizi anlamazlar. Bulabilecekte olsa sevdiğim kişi olsun dersiniz, ama bunu düşünemezler.

0|0
    0|0
    • Düsünemezler ve bizi ömür boyu düsünmeye mahkum ederler. Ben 4 ay önce ayrıldım. Duygularım eskisi gibi değil ama gecmis yıllarıma cok üzülüyorum.

• aynen. zaten olması gereken kişi seni bulduğunda sen onu kabul edeceksin. fazlalıklara tamah etmemek seni mutlu eder.

• Kesinlikle.

• Her rüya uyandırılmaya mahkümdur

Uyandırılmışın

Günaydın .

0|1
    0|0
  • Kimse gitmek için gelmez, ama herkes gitmek için gelir aslında bir bakıma.

0|0
    0|0
    • Bu ne aynı canım cay istiyo kola getirde ayran icelim hesabı gibi ?

• Kimse vazgeçilmez değildir,insanlar babalarının ölümünü bile unuturken, bunuda unutursun takma

• Haklısın.s

• Başından 2 kelime ve sonundaki cümleye atlyaş direk =_= Olmadıgından giderler. Sen istedikleri degilsin demekki bu kadar basit tadıkca sevmiyoralr seni.. Bu mu lan cidden bu kadar anlamadıgın ? =_=

0|0
    0|0
  • sıçacan niye yiyon demi?

0|1
    0|0
  • Anlamadığım sey den sonrasını okumadım

0|0
    0|0
  • bak iki kere ağlarsınız yaşmıssın :D erkek adam ağlarmı la :D

0|0
    0|0
  • Geldikleri gibi giderler. Çok uzundu soru ve son cümleyi okudum

0|0
    0|0
    • Gelip gecici diyosun ?

• Evet. Sadece biri kalıcıdır oda gerçekten seviyorsa evlendiğin kişi.

• Doğru.

• belki ahiret içindir soran, çekilen her sıkıntının ahirette mükafaatı vardır

0|0
    0|0
    • Öyle mi dersin?

• valla orasını ben de çözemedim, günah işleniyorsa karşılığı olmalı ama çekilen sıkıntı ve yapılan iyilikler nasıl tartılacak mantık yürütemedim, güvenebilecek sağlam bir kaynak da bulamadım, din kitaplarında çok genel anlatılmış

• Anladım.

• amaç evlilik olmayınca sonuçda böyle oluyor

0|0
    0|0
  • Ben geliyim kalbine o dediklerini yapayım ama üzmek asla olmasın ve hiç gitmeim senden.Sende benden hiç gitme.?

0|0
    0|0
    • Gelmedim ki gideyimm .

• Allahtan numara yanlış :D

• Aasdfdfsdsdfghjmöç :D:D:D:

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok üzgünüm tatlım biz giden pezoya hala değer veren kızlar adına, gerçekten çok üzgünüm. belkide istediğini alamamıştır?

0|0
    0|0
    • Bencede istediğini alamadığından bırakıyo. Yoksa diğer kızlardan eksik neyimiz olabilir ki?

• işte bu yüzden iyi seçmeliyiz. Ama insan o an çok güvenip inanır.

• Evet cok güvendim kendimden bile ..

• insanları çözmüşsün

0|0
    0|0
    • İnsanlarr :D yok kiii :D

• şunu unutma, seni bırakmayacak tek kişi annen, gerisine güvenme

• Kesinlikle zaten aileme cok bağlıyım onlara bisey olcak diye odum kopuyo.

• SENDE HERKESİ KABUL EDERSEN BÖYLE OLUR .

0|0
    0|1
Yükleniyor...