Kızlar erkeğe sırnaşır yılışırmısınız

merhaba kızlar şöle düşünün erkek boylu kaslı fit vucuda sahıp manken vucudu ve yakısıklı bı erkege yanına yaklasmak muabbet kurmak ya da uzaktan anlamlı anlamlı bakarmısınız yanı tabiri caizse y.vşarmısınız cevaplar ıcın tesekkurler herkese +1 en beğendiğımı en ıyı cevap seccem

Güncellemeler:
kaç boylarında kaslı tercihiniz :D minimum söleyin kızlar :D

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• adam taş diyosun. uzaktan arkadaş arasinda topluca yavşariz. ama onun ve diğer herkesin yaninda cool takılırız namıslı iyi aile kızı cizgimizi bozmayiz muhtemelen. alenen yavşamak racona ters çünkü.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ruhu,huyu,suyu,Kalbi güzel olmayanın neyleyim taş gibi olan işe yaramaz vücudunu.Adamın vücudu güzel olabilir ama benim kalbimi kalbi güzel olmadıkça çalamaz bu yüzden sırnaşmayı düşünmüyorum :D

0|3
    0|0
  • uzaktan uzağa bakarım tabii ki ama öylelerinin çoğu ukala ve niyetleri sadece yatılacak bir hatun olsa da zihniyetinde olduğu için kesinlikle yılışmam.yanlış anlama genelleme yapmadım ama çoğu bu tip zihniyette olan insanlar uzaktan düşüncelerini okuyamadığım içinde bakmakla yetinirim.karşı taraftan bir adım gelirse de ilk etapta arama duygusallık girdirmem onu tanırım sonrasında zamanla gelişir herşey

0|1
    0|0
  • güzel kızlar yavşamaz racona ters. gitsin çirkin kızlarla beraber olsun o ... gerçekten bu soruda mutevazı olup sessiz sakin kalamadım kusura bakmayın sinir bile yaptım hatta nasıl bir eziksem uzktan ölee. neyse bu konuda doluymuşum baya iyi oldu iyi.

0|1
    0|0
  • valla ben bir erkeğe sırnaşırım, sonra..."kanka 50 kuruş verceenmi bea?" en fazla bunu söylerim..:Dadssffg

0|1
    0|0
  • Uzaktan bakarım öyle erkeğe, yılışırım tabii.

0|1
    0|0
  • Isterim ama yapamam :D

0|1
    0|0
  • yavşamak dğlde esprili güler yzlü olurm

0|1
    0|0
  • o iş yaş .

0|0
    0|0
  • Benimse her türlü yavşarım. Ona dokunmak canıma can katar..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlginç soru ama genç kızlar yapar gibime geliyor .

Fakat herkesin huyu aynı değil kimsenin günahını almayalım

0|1
    0|0
  • ula ben öyle değilim ne çıtırlar göz kırpıyor sağda solda dil çıkartıyor!

0|1
    0|0
    • ben de bir hıyarlık var herhalde :D

• wsdfasdf :DD yakısıklıısn herhalde bro aynaya bakınca kenedenı nasıl göruon :D

• la bu ayıların bağırdığı kadar baklava filan yok 1.90 boy yok ama bende anlamadım :P

Yükleniyor...