Hayatınızdaki En Büyük Pişmanlığınız Neydi?

Herkese iyi geceler Kızlar Soruyor ailesi... Hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız neydi

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Insanlara haddinden fazla deger vermek...Iste bu hep yaniltti beni,hüsrana ugratti.

En büyük pismanligim budur.

Bunun disinda yaptigim hicbir seyden pisman degilim.Zira insan hatalari ile kendisidir.

Pismanlik bir daha olmamali diye yasanmalidir.Önemli olan her hatadan,pismanliktan ders cikarabilmektir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayattaki en büyük pişmanlıgım geçmişteki saçmalıklarım ve arkadaş cevremi kaybetmem sahip cıkamamam ks ailesinin sayın üyesi saygılar efenim

0|1
    0|0
  • sanada iyi geceler ,hala o buyuk pismanligim yok cok sukur .ama kucukler var )))

1|1
    0|0
  • henüz kendime bile itiraf edemiyorum ki :/

0|1
    0|0
  • dünyaya gelmek :)

2|0
    0|2
  • hayatta yaptığım hiçbirşeyden, ettiğim hiçbir cümleden pişmanlık duymadım

0|1
    0|0
  • bıkmadınız ha su soruyu sormaktan

2|0
    2|1
  • Pişman olacağımı zannederek yapmadılarım..

0|1
    0|0
  • sevdiğim adama hiç değmeyecek kişiler yüzünden yalan söylemek zorunda kalmıştım üzerinden o kadar zaman geçmesine rağmen bunun yükünü atamadım üzerimden :(

0|1
    0|0
  • karar veremiyorum ://////

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lisede sınıfta beni seven bir kız vardı hep bana bakıyordu bir gün kafam attı bakarken yakaladım ne bakıyon y... mı var suratımda a. kodumun kaşarı dedim kız ağlamaya başlamıştı üzüldüm ondan sonra özür dilemiştim öyle kapanmıştı konu not kızla şuan arkadaşız hala kız baya güzelleşmiş çıkma teklifi bile edebilirim yani o derece

0|1
    0|0
  • Yok pişman olmayı sevmiyorum.

0|0
    0|1
  • 2 gün üst üste tuvalete gitmemiştim. sonra kabız olmuştum.

2|1
    1|0
  • üniversiteyi kazanmak.

0|0
    0|1
  • guvenmekkkk

0|1
    0|0
  • ksye uye olmak dermişimmm dünyaya adanalı olarak gelmek

0|1
    0|0
  • atatürk için göz yaşı dökmek