Hayat amacınız olan hayalinize eninde sonunda ulaşır mısınız?

Hayat amacınız olan hayalinize eninde sonunda ulaşır mısınız? Hayallerin gerçekleşebileceğine inanıyor musunuz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• evet aklıma koyduğumu yaparım. şuan bikaç hayalim var ve gerçekleştirme yolundayım.

2|0
    0|0
    • En iyi cevap icin tesekkurler. Bakiyorumda ne kadarda kendimden eminmisim.. Noldu biliyon mu? Biri geldi ve ondan onceki hayallerimi anlamsizlastirdi, yok etti. Sonra onunla hayal kurdum, onlarida yok etti. En guzel hayallerimi.. Benim icin yasamamin anlami hayallerimdi ve onlar gidince artik ne yapacagim belli. Az kaldi. O kisi umarim yanindakiyle mutlu olur.. Onun bir sucu yok. Sadece bana bir yabanci gibi konusup beni sevmedigini ve sevemeyeceyini, kaybetmeninde umurunda olmadigini hissettirdiginde yikildim o kadar. Konu nerden nereye geldi :/

• hayallerini kişiler üzerine kurmamalı insan işte, kırılmalar kötü oluyor.. her şey düzelecektir çünkü emin ol eninde sonunda düzeliyor, bir şekilde, yeni bir şey bulacaksın.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ev alabilirsem hepsine evet diye yazarım buraya :D

2|0
    0|0
  • hayalinin %10 nunu başarman büyük başarıdır derler.. sen ordan hesap et.. ama elbette her zaman, idelalerin için mücadele mücadele mücadele...

0|0
    0|0
  • çıkmamış candan ümit kesilmez

1|0
    0|0
  • hayat amacım ne kadar güzel kız varsa sevişmek. yes amacımada her seferinde ulaşıyorum.

0|0
    1|0
  • sadece şanslı bir azınlığa mahsus bir nimet :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• istdeğimi er ya da geç yaparım yapamıycagım bişeyede odaklanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...