Bir kızın peşinden ne kadar koşulur? Nasıl birisi bu kızlar düşünün!

Kızlar özellikle sorum size ciddi olarak düşündüğüm kızın ne face nede netle işi var evden işe işten eve gidip geliyor 3-5 arkadaşı var kimse tanımaz etmez bir türlü ikna edemedim ne dese evet diyorum ancak bir türlü olmuyor yav nasıl birisi bu anlamadım gitti beni böyle yok demesi cok hoşuma gidiyor ancak nereye kadar üsteleyeceğim bilmiyorum? yardım edin kızlar bu ugurda terfi; kariyerimi bile sildim attım istemiyorum da demiyor acıkcası ortada kaldı?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Mesafeleri kısaltıp merhaba de.

0|1
    0|0
    • onuda denedim telefonla arıyorum hiçbirşey demiyor yani o konuda veya açmıyor mesaj atıyorum kafam karışık diyor niyetimide biliyor ciddi oldugumu..

• yapcak bişey yok demekki mukemmele yakın insanlarda böyle odun kütük bağlıyormuş biraz yontacak beni galiba ama olsun ben onun bu haline aşık oldum ilk gittiğimde imkan bulduğumda aşık oldugumu söyleyeceğim...bakalım ne dicek

Kızlar Ne Diyor 7

• kıza git açıkça söyle böyle böyle de adam gibi cevap ver de istiyormusun istemiyorsun ve nedenleri de bence seni elinde oynatıyor biraz uzak dursan eminim farklı davranır seni bence kusura bakma ama oltada balık görüyor

0|3
    0|0
    • belli bir nedeni yok aslında hiçbir şey bulamadı benle ilgili olumsuz yalnız en son görüşmemizde ilkine göre biraz daha sıcak samimiydi dediğin gibi galiba beni oltada balık görüyor belkide önce araya başkalarını sokup arkadaşlık teklifinde bulıundum niyetiminde ciddi oldugunu söyledim ancak süründüyor resmen yapacak hiçbirşey bulamıyorum her an onu görmek istoyrum ama

• cok saol bunu denemeye calışacağım ilk görüşmeye gittiğim zaman bakalım cok saol

• önemli değil :)

• İste kapali bi kutu gibi kiz, bayilirim bole tiplere, kizlar bizler degerli yaratiklariz buyuzden hemen hos bi kac lafa bi kac gun pesinden kosmaya kanmamak lazim, sen bu kizin pesinden git bence dogru yoldasin:) ciddi dusunuyosan buyukleri dewreye sok, kizada ciddi oldugunu belli et, ozaman da hayir derse arkana bakmadan kac:) naz yapiyo ewlenmek degil sadece eglenmek istiyo demekki

0|1
    0|1
    • araya büyüklerde girdi arkadaşları ailesi sürekli söylüyor kızım bunla görüş diye ancak kız kafam karışık diyor ne zaman gitsem çiceğim elimde gidiyorum artık geitirme gelirken desede yine götürdüm en son görüştüğümüzde acıkcası işyerinden başka bir yerde göremiyorum cok aşırı calışıyorlar..naz mı yapıyor acaba siz daha iyi bilirsiniz ne yapayım tam olarak

• vallahi geceleyin içimi bir aydınlattınızki sormayın sormayın yukarıdada bir hanımefendi 3 yıl koşturdum demiş bana örnek oldu pes etmeye niyetim yok insallah olurda burdanda bende diğer arkadaşlara yorum yaparım pes etmeyin diye hemen yarın çiçekciden gideceğim günler için siparişlerimi hazırlatıyorum evet diyene kadar ...:DD:

• :)):)) hadi baglum:)

• Ben de tanımam etmem ne diyim:)

0|1
    0|0
    • gerçekten yardımınıza ihtiyacım var yani teknolojinin bu kadar ilerlediği bir çağda aslında hoşuma gitmiyor değil ama kapalı bir kutu gibi bilemiyorum ne yapsam

• 3yıl koşturdum:) :) 3bucuk yıldır da beraberiz. Ilk sevgilim oldu herşeyimde ilk oldu:) pes etme derim

0|1
    0|1
    • cok tesekkür ederim rahatladım yani gerçekten sonunda sabredip yılmayıp kazananlar varmış insallah bizimkide böyle olur cok hanımım eşim olur insallah...

• inşallah:) ha aşk konusuna gelince 6buçuk yıl önce taa aşık oldu ama kabul etmedim işte yaşımiz küçük daha diyerek.

• vallahi bizim hikaymeizde böyle olur insallah cok sagolu hanımefendi insallah burdan mutlulugumuda dile getiririm.

• 2 gün 5 dakika koşacaksın en fazla..

0|1
    0|0
  • valla çocuk bıkmadan usanmadan 9 yıldır peşimden koşuyor kalbini kırmayarak bu işin olmayacağını söyledim ama banamısın demedi hala da uğraşıyor.keşke onu sevebilseydim

0|0
    0|0
    • vallahi hanımefendi aynı durumdayız cocukla bende 2aydır fırsat buldukca10-20 gunde bir kendimi hatırlatıyorum bir şekilde çiçekler havada uçuşuyor aynen banada dedi vaktini benle harcama diye ama aslında hoşuna gittiğinide belli ediyor ama ben pes etmeyeceğim bu sitedende söyleyeeceğim oldu bu iş diye 1sene süre verdim oda biliyor bakalım 10 ay kaldı...D::d::D.d.d.

• Ciddi olduğunu çok ciddi göstermelisin artık nasıl bir kızsa

ona göre ciddi duruşunu seç.

0|1
    1|0
    • vallahi aşağıdaki yazıda ablamın biri odun diye tabirde bulunmuş ama bilemiyorum yani hiçbir gösterebileceği yanı yok tamamen küp gibi kapalı kutu ...

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocukluktan kalma bir deyim "Allah'ın hakkı 3'tür" deyip 3. de de olmazsa hadi bana eyvallah =)

Bahsettiğin kız ciddiyet arıyor olabilir.. Kısaca flörtle falan işi olmaz o tarz kızların.. Anneyi bi gönder sen onların eve bence.. Bu arada asla bir kız için kariyerimi riske etmem...

0|1
    0|0
    • boss ailesiyle bile tanıştım kaynanam kızımı kandır dedi kandırabilirsen terfilerimim kariyerimi bir cırpıda sildim niyetimde ciddi biliyor begenmedimde demiyor

• boss ailesi arkadaşları herkes beni beğendi yanlız kızın ufak kardeşi kötü bir evlilik yapmış ve maddi -manevi olarakta cok yıpranmış kızda bunu söylüyor ayrıca statü olarakta benim ailem karşı aileden biraz farklı yani şehirli bizimkiler onlar biraz daha köyle yakın yerlerde yaşamışlar yani kaynanam(diss atayım) birazda bundan dolayı begendi acıkcası galiba..

• Arkadaşım kızın etrafındakilerinin seni beğenmesinin övmesinin bi anlamı yok.. Sen paso şu beğendi bu beğendi diyorsun.. Kardeşinin kötü bi evlilik gecirmesi etken sebep olsada kız senden hoşlansa idi bunu bahane etmezdi...

Kısaca bosver sen milleti kızı kapmaya bak.. Kız beğensin hele bi seni..

• Kimseye bağlanma. Bağlanırsan mutlaka kaybedersin.Özür Dilemek zorunda kalırsın bişey yapmasan bile.

Ben diyorum ki NO APOLOGIES

0|2
    0|0
  • Bir süre şansını denersin baktın olmuyor yoluna devam edersin .

0|1
    0|0
  • Az önce başka bir soruya cevap verirken yazmıştım, üniversitede bir arkadaşım vardı, bir kızın peşinden 4 yıl koştu, şimdiyse başka biriryle evli ve çocuğu filan var. Gayet mutlu ve "Keşke üniversite yıllarımı onun peşinde harcamasaydım." diyor.

Ben dobra dobra insanlardan hoşlanırım, bir kızın bir erkekte gönlü varsa zaten karşı tarafı kabul eder, etmiyorsa aklıma şunlar gelir:

1.Başka bir beğendiği adam vardır, ondan bir adım bekliyordur ama olmama ihtimaline karşı seni yedekte tutuyordur.

2.Ona ilgi göstermen, onun dediği herşeye "evet" demen hoşuna gidiyordur, seni kullanıyordur.

Bak şıkların içinde seninle ilgili olumlu birşey yok, bu durum senin hoşuna gidiyorsa devam et koşmaya. Ama lütfen şunu da düşün, sana ilgisi olsa seni neden kabul etmesin? Eğer mantıklı bir sebebi varsa bunu sana neden söylemiyor? Diyebilir ki "Ben de sana karşı boş değilim ama ... problemlerim var, o yüzden bana biraz zaman ver."

Bir kız için kariyerini de silmişsin, ne diyeyim ki sana?

0|0
    0|0
    • Haklsın belkide ama öncelikle 1.şıkla uzaktan yakında ilgisi yok bunu direk söyledi zaten beklediği benğendiği biris yok kaldıki kendi içinde birtakım problemleri oldugunu zaman gerektiğinide belirtti aslında çünkü ben sen bugün evet de en kısa zamanda evlilik söz nisan vs olsun diyerek başlamak istiyorum diye belirtmiştim kendine artık sonum ol demiştim belkide dediğiniz gibi bu olmayacak başkası olacak bana göre daha da iyileri var ancak bunu öğrenmenin su anda yolu yok ve ben pes etmicem

• ben koşmam gider konuşurm olursa olur olmazsa yeni denizlere yelken açarım

0|2
    0|0
Yükleniyor...