Ne yapmam gerek ve ne yapmak istiyor ?

Arkadaşlar 2 hafta önce biriyle tanıştım tesadüf üzerine daha sonra numaramı bulmuş ve mesaj attı . Bende ondan hoşlanıyordum ve yakın davranmaya başladı . Daha sonra sevgiliyiz gibi bişey oldu daha dün akşam dışarı çıkmıştım ve neden benim haberim yok gibi tavırlarda bulundu ve bu akşam attığı mesaj bizim senle biraz daha arkadaş olarak kalmaya ihtiyacımız var herşey çok hızlı oldu , iyi olmadı dedi .. ? ne yapmalıyım ve ne yapmak istiyor ? Sağolun

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• niyeti sevgili olmak kıskanıyor sözde ama salak işi bilmiyor böyle yaparsan genelde kızlar soğur.art niyeti yok şans verebilirsin bence :)

0|0
    0|0
    • Şans mı vereyim ? Arkadaş kalalım diyen o zaten anlamadım ..

• o zaman*i çek. ne lan bu sanane de sevgilim değilsin bişe değilsin uzaklaş o dengesizden

Erkekler Ne Diyor 4

• kıskançlık duygusuyla seni boğup eve hapsedip başında gardiyanlık yapmaya çalışıyorsa def mi olur davul mu olur bişey olsun gitsin uğraşma sap çok

0|0
    0|0
  • biraz zaman tanı ama çok fazla kıskançlık problem yaratır

0|0
    0|0
  • adını koyun ilişkinizin önce, isimsiz kitap olur mu

0|0
    0|0
  • Acayip kıskanç daha ilk günden ne bu nasıl haber vermeden çıkarsın bırak ben olsam arkadaşda olmayalım derdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha ortada bişey yokken böyle davranıyorsa çıktığınızda kafanı pencereden çıkaramazsın. bknz:ben

0|0
    0|0
  • Biz zaten senle birsey degildik ki. diyip boz o salagı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...