Gece Fedal derbisi var kim alsın?

federer-nadal 31.randevuda maçı kimin kazanmasını istersiniz?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

• 31.yi Nadal alır gibi

0|0
    0|0
  • Ben nadalın oyununu sevmiyorum çok kaba oynuyor. fizik gücüyle kazanıyor neredeyse. Onların Wimbledon finalini seyretmiştim ben nadalın ilk çim galibiyetiydi federer'e karşı. ÇOk zevkli maçtı ama sonuçta üzüldüm. Artık federer nadal çekişmesi de kalmadı zaten. Federer Dcokovic derbinin adı

0|0
    0|0
  • federer alsın, yeterince madara oldu, morali düzelir.

0|1
    0|0
  • federer taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Nadal aldı haha ! Bizde D-Smart yok :/

0|1
    0|0
  • roger kazansın

0|0
    0|0
  • Ekselansları yenilmiş nadal almış ama sorun değil zaten djokovic de elenmiş nadal atp nin 1000 li 500 lüklerinde takılsın grand slam yüzü göstermiyor novak ona :D

0|0
    0|0
    • :D :D :D :D grand slam yüzü göstermiyormu o yüzdenmi bir grand slami en fazla kazanıp tarihe geçmiş oyuncu toplam 12 grand slam şampiyonlugu var atp master 1000 serilerindede tarihte en fazla şampiyonluk yaşamış kişi

• teniste dünya sıralamasını bilmiyosun heralde nadal şuan yıllık sıralamasında djokovice 4000 puan fark attı 1.sırada ama genel sıralama çok farklı bir turnuvada önceki yıl şampiyon olmussan seneye yine şampiyon olunca puan kazanamıyosun 12 turnuva oynadı 11 final yarın 9.şampiyonluk olacak bu sene djokovic ne yapabildi peki ?

• no comment you are just stupid.

• nadal affetemz :D

0|0
    0|0
  • Nadal kraldır :)

0|0
    0|0
  • federer sıçtı batırdı iyice yaşlandı, ona rağmen federerin almasını istiyorum eski kurt izlemesi başka

0|0
    0|0
  • TAbi ki federer. benim için futbolda messi neyse teniste federer o :)

0|1
    0|1
  • nadal tabi ki :)

0|0
    0|0
  • NADAL NADAL NADAL

0|0
    0|0
  • sebebi yok ama nadal alsın isterim, tenis izlemesini severim

0|0
    0|0
  • Nadal Nadal Nadal !