Benı dusunurken sevdıgını soyledı

benden ayrılmıştı..sonra kısa bir sure sonra barışmak istediğini söyledi. aptalım ya kabul ettim.şu anyazlıkta demın telefondaki konuşma saçma bır yere gıttı benımle sevısmeyı hayal eden bır konuşmaya dondu. o konuşma sırasında senı sevıyorum dedi...konuşma bıtımınde neden soyledın onu anlıkmıydı dedım evet dedı uzuldum sıl benı dedım sıleyım dedı sonra da sınırlıyım bu gece bulaşma bna sınırlendırdın benı dedi.whatsappta yazmıyor bıle benım sınırım gecene kadar sana yazmıcam dedı. ben onu cok sevıyorum bıraksam hıcbısey olmamış gıbı hayatına devam edıcek canı yanmasını ıstıyorum o benı bırakcak bılıyorum bunaldım artık yasama sevıncımı aldı aylardır.. benımle elde etmek ıcın oldugunuda emınım artık

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• o zaman bırak umrunda olmasın

0|0
    0|0
    • canı yansın ıstyıyorum hep benı uzuyor

• o zaman bana tekmeyı o basar zafer nıdalarıyla dolaşır sonradan

• eğer öyle biriyse canı yanmaz zaten uğraşma

• sen onu hanımefendiliğinle alt et.bırak saçma sapan isteklerine karşılık verme kimsenın.kendi işinde gücünde olan biri ol.bu aralar biraz yalnız takılabılırsın.canını yakmak için saçma sapan işlere kalkışma.bırak boşver.sen hanımefendi iyi biri olduktan inşallah en güzel insanlar seni bulur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...