Bir erkek 'sen ben olmadan napıcaksın ya :( ' derse ?

nedir bu üzgün ümitsiz bir şekilde sen bensiz napıcaksın hele ben olmadan naparsın nasıl yaparsın ...aynı bu kelimeleri kullanıyorsa?nedir nedn böyle der?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmegini mi veriyor suyunu mu veriyor , ustune ev mi cekiyor faturalarını mı oduyor , en onemlisi nikahında mısın da , ona baglısın ya da muhtacsın ?

Gobek bagın ne , bunu soyleyen yarın başka şey de soyler kafana kakar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• genelde tam tersı olur ben sensız ne yaparım bu sefer ısler degısmıs sen ben sız ne yaparsın yanı nasıl durursun benı hıcmı özlemezsın sureklı beraber olalım falan demek ıstıyor herhalde arkadaş!

0|0
    0|0
  • Kendini bir bok sandığından demiş gibi geldi bana .

0|0
    0|0
  • Duygu sömürüsü

0|0
    0|0
  • şaka yapmış takılmış işte bu kadar abartmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • sana çok büyük saygısızlık etmiş ...

0|0
    0|0
  • güya onsuz yaşayamazmışsın, gerçi gayette açık ama anlamak istemedin sanırım.

0|0
    0|0
    • anladım ama bilmiyorum ya :(

• yani böyle düşünmesi rahatsız edici bilmiyorum, çok mu üstüne düştün de ondan bağımsız olamayacağını sanıyo acaba.

• olabilir bir aralar cok düşüyodum şimdi umrumda değil pek.

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşın bir takım organları çok kalkmış bir an önce sen ona hissettir onsuzda yapabilceğini ondan öncede hayatının gayet iyi olduğunu ona muhtaç olmadığını .Aslında suç biraz bizlerde aman ayrılmayalım aman uzun ilişkimiz olsun derken fazla değer verip hayatımızın merkezi yapıyoruz sonra çıkıpta böyle denyolar kıymet bilceğine kıymet bildirtiyo alayı bir değişik değer verirsin bensiz ne yapcaksın olur değer vermezsin beni önemsemiyosun ne yapalım yani ?

0|0
    0|0
    • haklısın aynen öylebnde aynı düşünüyorum ama mrk etme farkettirdim onsuz olucanı

• kendisini vazgecilmez sanıyor hatırlat suna vazgeçilir oldugunu

0|1
    0|0
  • herkes şımarmış demiş ama bir şey daha olabilir..

hani sevdiklerimizden küçük,onlara kolay gelen şeyler için yardım isteriz de..derler ya bu lafı:)ama sevgi ilgi düşünmek vardır karşı tarafı içinde..bu ihtimali de değerlendir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...