Duanızın kabul olması için özellikle yaptığınız bişey varmı?

Duanızın kabul olması için özellikle yaptığınız bişey varmı?Duanızın kabul olması için özellikle yaptığınız bişey varmı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• önüne ve sonuna salavat ekle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dua etme arzusu geldiğinde dua edin, cunku bu duanın kabuk olunacağina işarettir. yalnız..! peygamber edendimizin bir sözünde namaz kılmayanın duası kabul olunmaz diye bir yazı okumustum. doğruluk payını iyice araştırmadım. inkar etmiyorum sadece sahih hadis olup olmadıgını araştırmadım okadar. günümüzde hurafe cıkartanlar cok, yanlıs bilgiler verenler cok

0|0
    0|0
  • özel birşey yapmyorum sadece kalbimden ediyorum gerçekten isteyerek dua ediyorum ve sonunda herşeyin hayırlısını diliyorum. ve her gün halime şükrediyorum bu en önemli kısmı işte duanın.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar fıkıh kitaplarında bir bilgi veriliyorki yandığımızın resmidir aynen şu şekilde aktarıyorum 5 vakit namazını kılmayanın duasını melekler ALLAHU TEALAYA ulaştırmaz melekler namazsız insanların duasına elini sürmez yaani ALLAHU TEALA duamıza icabet etmez

0|0
    0|0
  • dualarım tanrıya düşürmesin bir daha yasak aşkın kollarına ?

0|0
    0|0
  • Kalpten etmeye çalışmak.

0|0
    0|0
  • Çok dua etmek + Allah'ın farklı isimleriyle dua et internetten Allah'ın isimlerini araştır duanla ilgili olanları seç ve onları kullan aklıma gelenler bunlar bir de ibadetlerini aksatma

0|0
    0|0
  • sen duanı yap gerisini yüce rambime bırak ,obur düşüncen yanlış

0|0
    0|0
  • ibadetini yap yeter sadece işin düştüğünde edilen samimiyetsiz duanın kabul olacağını sanmıyorum ama yinede Allah bilir

0|0
    0|0
  • adak ada. Bu olursa 3 gün oruç tutacam mesela

0|0
    0|0
  • dua samimi şekilde mümkünse tek başına içten Allaha yalvararak edilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cuma vaktinde edlien dualar çok önemliymiş diye biliyorum ama her an edilebilir tabi, temiz bir niyet ve içten bir yakarışla dilemek önemli.. Şöylede birşey var, öyle anlar vardır ki dua kapıları açıktır,o anda edilen dualar geri çevrilmez derler, o ana denk gelir inşallah hepimizin duaları..

0|0
    0|0
  • dua etmem ki

0|0
    0|0
  • allah teala zorluk ceken müminleri sevdıgı ıcın takla atarak dua edıyorum.

0|0
    0|0
  • Dua ederken tüm samimiyetimle ederim , saf, hiç bir şey katmadan .

0|0
    0|0
  • Var bol bol dua salavat.İsmi azam.Yürekten inanmak ,samimiyet.. vs vss niye gizlisinki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...