Sizce bu çalışma şartları nasıl?

Sabah 9 akşam 8 ve aylık 600 tl. Evde canım çok sıkıldığı için ilk bulduğum mağaza da işe başladım. Bir aylığına böyle anlaştık ama saati ve ücreti aklımı karıştırdı sizce nasıl 1 ay böyle çalışayım mı?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende mağazacıyım 9:15 - 21 arası çalışıyor personellerim.. deneyimi olmayan personeli bende 600 lira ile başlatıyorum ikinci ayında kalıcı olursa 750 tl ye yükseltiyorum 3. ayında 850+ssk+150 ticket veriyorum.. yani gayet normal bir başlangıç sadece kendi açından düşünme bu işte personel sürekli gir çık yaptığı için bize maliyeti yüksek oluyo deneyimsiz personel masrafını minimize tutuyoruz o yüzden :)

1|0
    0|0
    • Ben deneyimli bir personelim daha öncede çalışmıştım tamamm mı :)))

• Rica ederim ben teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• İstanbuldaysan bana mesaj at eleman ihtiyacim var ofis icinde sadece telefona bakacak sabah 9 aksam 17 cumertesi yok ve fiyat daha yuksek

0|0
    0|0
  • Aşırı az kullanmışlar 1 ay çalıscan diye.

0|0
    0|0
  • evinde yat daha iyi millete haksız kazandırma lütfen günde 11 saatini 20 liraya satın alıyor aşşağılık herifler bu ne aadiliktir yaa

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç ve bu deneme süresi mi?

Deneme süresi olsa bile 600 tl değil en az asgari ücret uygulamalılar

çok sağlıklı bir yer ebenzemiyor

üstelik prim uslüdür

0|0
    0|0
  • Saatlik ücretin 3 TL'ye geliyor.

Canın sıkılıyorsa çalış ama elbette.

0|0
    0|0
    • Üşenmeden bunu mu hesapladın :)

• resmen kullanılıyosun

0|0
    0|0
  • Yaş kaç ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çalışma saatine göre maaşı az.ama tabi geçim gibi bir sıkıntın filan yoksa sana yeter.

1|0
    0|0
  • Berbat bence.

0|0
    0|0
  • Sadece 1 aylığına mı? Düşük bence, yol-yemek varsa belki ama yinede 750den aşağıya olmaması lazım bence, yaşın kaç bu arada buda önemli.

0|0
    0|0
    • Asgari Ücrret 830 Tl Asagı Vermek Yasak Türkiye İnsanları Kullanıyolar İşte.

• Teşekkür ederim düşüncelerin için.

• Rica ederim..

• az ya üstelik 11 saat ve asgari ücret ble değil

0|0
    0|0
  • Az bence...

0|0
    0|0
  • Az ya ücret yorulduğuna değmeyecek

0|0
    0|0
  • çok az asgarı ücret bıle değilll :/