Baba kavramından nefret ettim sayesinde :'(

Rabbim , soguttugun aile kavramının dinin hukugun baba sevgisinin vebalini burnundan getirir inşallah .. Baba degilsin sen .. Çağırdıgında duymadigim için yumruklayan bir babam var .. bide sıgınabildigim bir rabbim ..şu satırlarda olmasa dertleşebilicegim kimsem yok .. ibret alın ! dönün ailenize şükredin ! adam gibi bir babanız varsa gidip elini öpün kul köle olun ! :'( sizin kadar şanslı olmayanlar var

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sabır versin sana..ama ben yerinde olsam karşılık verirdim sanırım.zaten sinirli bir tipimdir:))bana yumruk atacak aa babaymış döverde severde diycem yani.olmaz öyle şey.bence babanın karşısında sinik durma derim.belki tepki alacak bu laflarım ama böyle olmalı bana göre.madem öyle al böyle!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Üzülme lütfen,. Konuşmak istersen dinlerim. :)

0|0
    0|0
  • seni bu derece nefret ettiren nedir neler yaşadın çok merak ettim doğrusu ve üzüldüm bu satırları okurken ...

0|0
    0|0
  • O acidan kurtulmak icin yanlis bir evlilik yapma sakin

Allah yardimcin olsun bu arada

0|0
    0|0
  • Neyse ki gerçek sahibini unutmamışsın sıkıntıya düştüğünde onu anıyorsun

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok üzüldüm...Aile içi şiddet Türkiye'nin halen kanayan yarası

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun cok kötu bır örnek bende cok memnun degılım cektımde baya az cok bılırım kendı dogrularımı dınledım hep elınden geldıgınce uzak ol pişman oluyorlar ama yaş ılerleyınce ne ıse yarar

0|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun gercekten

0|0
    0|0
  • Hepsi bir imtihan.sabret.

0|0
    0|0
  • sana kısaca şunu diyebilirim ki rüdlö (tersten oku) öyle insanların yaşaması hata bir çok yöntemi var akıllı biriysen hapisten yırtarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah yardımcın olsun ya :(

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç ?

0|0
    0|0
  • benimkide aynı içer kemeri alır döver bir bahaneyle para vermez yemek yedirmez bazen polise şikayet etmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
    • devlet korumasına alınırsın o zaman .

ki bazen bu dahada kötü bir hal alabiliyo ..

Allah yardımcımız olsun

• erkek değilmi hepsi aynı bence yağmurdan kaçarken doluya tutulmakda var

• Kader kısmet be canım ..

Yükleniyor...