Yuzme ile ideal vucut yapılır mı?

hergun 1 saat yuzme ile vucut yapalirmiyim agırlık da 1 gün calısmak istiyorum

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben yüzüyorum sen ne kadar kas yapmak istiyorsun yani görsel olarak?

0|0
    0|0
    • Plaj vucudu

• kollarım 39 oldu bugun ölçtüm tam bu adamın kolları iyi degil omuzlaar felan harikada

• Yok ya insan sonuçta daha nasıl olsun gayet iyi yani bak link link link

• Olur.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • evet tabiki süper hemde... vücut sıkılaştırmada yüzme 1. sıradadır bencee...

0|0
    0|0
  • yapılır kemik erimesi kilo problemi olan herkese yüzme önerilir mesela

0|0
    0|0
  • Omuzların genişler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yüzme tüm sporların atasıdır,vucudun heryerı calışır ,duzenlı yuzen bırı cok fit olur

1|0
    0|0
  • popondaki fazla yağları atarsın

0|0
    0|0
  • Yüzme kadar her kasını çalıştıran bir spor yokt abi ki yapabilirsin

1|0
    0|0
  • ben küçüklüğümden beri yüzüyorum ailede en çok yemeği de ben yiyorum kilom falan asbit baklavalar yerinde omuzlar geniş gerisini sen düşün bide ağırlık çalıştım kollarım iyice şişti iyidir yani 1saat yeter

0|0
    0|0
    • agırlık calısıyorum bndee 3 gün ama yüzmeyi artırmaya karar verdim 1 gün body yapsam olurmu

• o öyle 1 gün yapıp bırakarak olacak iş değil kardeşim sabırla çalışman lazım fakat boyun kısaysa body önermem

• valla erkeklere süper oluyoda kızlar çok itici oluyo tv den yüzücüleri görüyoruz erkek gbi omuzlar flan o ne lan :D

0|0
    0|0
  • Yüzme sadece kollarave omuzlara yarıyor kalkıpta karın kası yapamazsın yüzüp

0|0
    0|0
  • en iyi spor yüzmedir. vücut yapılır

1|0
    0|0
  • dostum yüzerek yağlarından kurtulur ve fit bir vucüda sahip olursun onun dışında kaslı bir vücuda sahip olamazsın...

0|0
    0|0
  • Boy kilo ?

0|0
    0|0
    • kac gun body yapım

• haftada 3 idealdir 1er gün dinlenerek. cardio kısmını salon hocası ayarlar yağın vücuda dağılımına göre. birde ekmeği ya çok az ye ya da hiç yeme protein ağırlıklı beslen. hem kilo verip hem kas yaparsın birlikte olsun ikisi diyorsan.

• evet olur mükemmel bir vücudun olur ben hem yüzüyorum hemde teakwondo yapıyorum

0|0
    0|0
  • valla ben çok iyi yüzüyorum ama 60 kilo adamım :p bende bişey yaptıgı yok.

0|0
    0|0
  • yüzme tekniğine bağlı amele stiliyle hiçbir şey olmaz ama nizami yüzersen gelişir

0|0
    0|0
  • az bence o saat

0|1
    0|0
  • kaç kere sordun vücudu

0|0
    0|0
  • olmaz tek basına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...