Kapat

Evli hatunlar neden facebook a kocalarının da resimlerini koymuyo :D

Bakıyosun evli , tamam eyvallah iyi güzel Allah mesut etsin :>)

Tamam da abi senin kocanın resimleri niye yok fotolarınïn içinde :D

Nedir yani dul musun , aranız mı bozuk yoksa arayıştamısın :D kocamla aram bozuk hesabı b i yara bandı hiç fena olmaz hesabı :D

Nedir sizce bunun sebebi niye koymuyolar ?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet bence çok yanlış. Ama genelde benim çevremdeki bayan arkadaşlar kocalarının ve çocuklarının resmini koyarda kendi resimlerini koymazlar. Ben olsam o kocanın yerinde hayırdır yeğen beğenemedin mi? diye sorardım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• O değilde

neden bütün evli kadınlar facebook'ta çift soyadı kullanıyor ben bunu anlamıyorum.

"bizi bilen bilir, bilmeyen de kendisi gibi bilir" gibi felsefik sözler paylaşanları da anlamıyorum.

0|1
    0|0
  • ben evli degilim de evli ciftlerin birlikte cekilmiş fotolarını da face de görenler neden cıvık cıcvık birlikte cekilmiş fotoları koyup biz evliyiz bak dercesine milletin gözüne sokuyorsunuz diyenlerde oluyor simdi bu ciftler ne yapsın foto koysalar bir dert koymasalar bir dert neyse ki bekarım tek takılıyorum :))

0|1
    0|0
  • Evli kavramına ya alışamamıştır ya da alışmak istemiyordur!

0|1
    0|0
  • Belki kıskançtır. Su-izana gerek yok

0|1
    0|0
  • evde yeterince gördüğü için bırde facede görmek istemiyorlardır belkıı bır bıkkınlık belırtısı olabılır :/

0|1
    1|0
  • ben hic resim koymazdim

0|1
    0|0
  • İlişki durumunda evli yazıyor zaten, ne yani evli diye sadece kendi forografını koyamaz mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...